Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, de nem viszonozza az érzéseimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm tudja, ha akarna, összetudna velem jönni, de ő nem nyitott a leszbikus kapcsolatok felé. Barátja is van, akivel már alakul a szexuális életük (bár azt szokta mondani barátnőm, hogy ő engem szeret a jobban, mert én jobban megértem őt).

Próbáltam már ismerkedni interneten és sikerült is szereznem ismerkedés által néhány barátot, de egyikkel sem fordult komolyra a dolog, mivel még szerintem nem állok készen egy kapcsolatra

Mindketten 16/L

Tudnátok segíteni, hogy továbbra is megmaradjon a barátságunk, de ne érezzek iránta ennél többet?



2020. dec. 19. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha erőlteted csak el fogod szúrni a kapcsolatot kettőtök között, és azt nem hiszem hogy szeretnéd. Barátja van, azaz normális esetben nem fog másik kapcsolatba kezdeni, plusz azt is mondod, hogy nem nyitott az ilyemire, akkor meg főleg ne várd el tőle, hogy többet akarjon.


Tudatosítsd magadban, hogy nem lesz belőle semmi, és ne engedd magadnak hogy akármilyen helyzetben többet gondolj bele. Ha hozzád fordul segítségért, nem azért teszi, mert viszonozna érzéseket, hanem mert barátok vagytok, és a barátoknak ez a dolga. Ha azt látja rajtad, hogy te másként gondolsz rá, és ez őt zavarba hozza, kényelmetlenül érzi magát miattad, egy pillanat alatt véget vethet a barátságotoknak.

2020. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Hogy tudna veled osszejonni, ha akarna, ha nem leszbikus és a pasikat szereti?
2020. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a helyzetben voltam. Ugyanúgy 16 éves vagyok, és beleszerettem a barátnőmbe. Annyi a különbség, hogy ő biszex, és utaltam rá, hogy bejön, de ő nem lépett, tudtomra adta, hogy csak barátok vagyunk/leszünk, tehát én nem jöttem be neki, vagy azért nem akart kapcsolatot mert már kiskorunk óta barátok vagyunk és ezt akarja megtartani. Nem tudom. A lényeg, hogy le kellett róla mondanom, bár rohadt nehéz volt. Annyiból könnyű volt, hogy mi már nem vagynk legjobb barátnők, mert másik suliba járunk és így eltávolodtunk, csak barátok vagyunk. A vírus miatt nem is tudtunk nagyon találkozni sokáig, meg sokat kellett tanulnom is, szóval nem is értem volna rá. Az segített, hogy sokáig nem láttam. Ezenkívűl még eltereltem a figyelmemet róla amennyire tudtam, filmeket, sorozatokat néztem + ugye tanultam. Most úgy vagyok vele, hogy még mindig csak egy szaván múlna és egyből rohannék is hozzá, de ha nem, akkor is tudom, hogy majd jön valaki aki viszonozza az én érzéseimet. Meg neki most pasija van, így könnyebb volt kiszeretnem belőle. Mert ha barátnője lenne akkor megbolondulnék, hogy az nem én vagyok, de a pasi nem zavar. Amúgy a te barátnőd heteró, szóval fogadd el, majd jön neked is valaki :) Kitartást!
2020. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másik fél nem akarja, nem szabad erőltetni. A végén teljesen tönkreteheti a barátságot.

Ha pedig már kapcsolatban van, nem is értem a kérdést. Majd akkor próbálkozhatsz ha esetlen szakítanak

2020. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!