Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerem a barátom már 1 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerem a barátom már 1 éve kb...2 hónapja vagyunk együtt. Szerintetek mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Szóval...tudtam hogy füvezik (néha) de az elején mondta neki, hogy válasszon MI vagy a fű, nyilván mondta hogy “Én”

Én hülye el is hittem, aztán a tudtom nélkül megint füvezett (az a baj a barátai mindegyik ilyen...)

Akkor össze is vesztünk és megint “megigérte” hogy nem csinálja...erre ma találkoztunk és éreztem rajta megint...engem nagyon zavar (jo oke nem rosszabb mint az alkohol de akkor is...) nem akarok e miatt ott hagyni mert szeretem. De ez nagyon zavar...mitcsináljak?


2020. dec. 25. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Hagynám a fenébe még az elején.
2020. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ő téged szeret vagy a füvet? Nézd, többször megígérte de képtelen megállni. Vagyis függő. Két dolgot tehetsz, vagy otthagyod, vagy szólsz neki, hogy kérjen segítséget.
2020. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem rosszabb, mint az alkohol?!

Hát te fű nélkül sem vagy teljesen ép....

2020. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.

En ezt olvastam, nem tudom:)

2020. dec. 25. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Miért baj, hogy füvezik? Miért "tiltod" meg neki? Ezzel csak azt éred el, hogy eltitkolja, kössetek kompromisszumot, mert miattad nem fogja abbahagyni akármennyire ígérgeti
2020. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem keresed hozzád illőt?

Tudom, hogy szereted, de többet érdemelsz..

2020. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
#5 vagyok, nem vagyok fű párti, de azt jobban utálom, ha valaki megakar tiltani valamit valakinek, vagy választás elé állítja, hogy ez vagy "mi", nekem ha valami nem tetszik a páromban akkor megpróbálom vele megbeszélni, kompromisszumot kötni, ha ez sem megy akkor vége. És nem, nem fogja miatta abbahagyni,titokban ígyis úgyis fogja csinálni.
2020. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
60%
Aki füvezik, az nem lesz drogos, és nem rosszabb egyáltalán, mint az alkohol. A fűtől nem lesznek halálos egészségügyi problémáid és erőszakos sem leszel, míg ha valaki alkoholista, akkor igen. Én nem szabnék a helyedben neki ultimátumot. Mondd el neki, hogy zavar téged, aztán majd ő is reagál erre valamit. Nem tudom hány évesek vagytok, de próbáljátok felnőtt módjára megbeszéélni. Egyébként engem nem zavarna, ha füvezik, feltéve, ha nem minden nap csinálja. De ha egyszer-kétszer elszív egy jointot abban semmi rossz nincs és függőségről sem beszélünk. Hiszen akkor sem lesz valaki alkoholfüggő, ha ünnepekkor megiszik egy pohár bort. Nem drogdíler a barátod, nem drogos, nem lesz tőle erőszakos. Ez a fű kérdés fel van hypeolva.
2020. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Most attól függetlenül, hogy az alkohol vagy a fű, vagy bármelyik tudatmódosító szer a rosszabb... A fű Magyarországon illegális, egy slukkért is évekre lesittelhetnek. Egyszer elkapják vele, priusza lesz, mindenhova magával kell vinnie, hogy fuvezett. És mivel ez a tini párkapcsolatok témakörben van az se biztos, hogy az illető elmúlt 18. Majd később, ha munkát keres, tuti pont lesz állásinterjún, hogy elkapták drogfogyasztásért. És senkit nem fog érdekelni, hogy milyen gyakran, kivel, hogyan, miért csinálta, instant elküldik a francba, jó esetben dolgozhat mekiben élete végéig
2020. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es, ha egyszer elkapják csekély mennyiséggel, van joga elterelőt választania, amit ha végig csinál akkor kitörlik a rendszerből.



"A kábítószer birtoklása és fogyasztása is bűncselekmény, de enyhébb elbírálás alá esik, mint a kereskedés. Sőt, meg is úszhatja a büntetést az, aki beismeri, hogy csekély mennyiségű drogot fogyasztott vagy termesztett és igazolja, hogy legalább hat hónapig gyógyító kezelésen vagy felvilágosító foglalkozáson vett részt."


"A Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 180. §-a kizárja azon személyek büntetését, akik csekély mennyiségű kábítószert saját használatra termesztenek, előállítanak, megszereznek vagy tartanak, illetve akik kábítószert fogyasztanak, feltéve, hogy a bűncselekmény elkövetését beismerik, és az elsőfokú ügydöntő határozat meghozataláig okirattal igazolják a legalább hat hónapig folyamatos elterelésen (kezelésen) történő részvételt. A büntethetőséget megszüntető ok nem alkalmazható a Btk. 180. § (2) bekezdésében meghatározott kábítószerrel kapcsolatos bűnismétlők esetén."

2020. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!