Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért addolt be snapen,ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért addolt be snapen,ha nem küld semmit?

Figyelt kérdés

Egy fiú beaddolt snapchaten, látásból,névről ismerem,párszor összefutottam vele,de úgy komolyabban sosem beszéltem vele. Pár napja beaddolt snapen,de viszont sosem küld semmit,pedig sok snap pontja van neki is. Szerintetek ez így miért lehet?😂

Számomra ez picit furcsa



2021. jan. 1. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
küldj neki te
2021. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg
2021. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, épp azt várja, hogy Te küldj neki valamit.:) Ha valóban használja a Snapet, akkor biztos vagyok benne, hogy visszaküld valamit, hamár beaddolt.
2021. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta sem küldött vissza semmit,de egyre több storyt rak ki magáról. De elengedtem ezt a témát😂
2021. jan. 2. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó sztorizgatást Neki!:D
2021. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőle mit küldjön, dickpic-t?
2021. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!