Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Instagrammon be szivezte az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagrammon be szivezte az összes képem, erre mit reagálnak?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nekem már régebb oda bejön. Felraktam egy képet ma erre szivezte az összes képem. Ő is követ engem én is őt.


Ez mit jelent?

Illetve, hogy tudnák rá reagálni?


Ő 17f én meg 16l



2021. jan. 2. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ugye azt kedveled az instan, ami tetszik neked, tehat nem egyertelmu? bejossz neki :D

kedveld vissza te is az o tobbi kepet, aztan remenykedj, hogy ir neked

de az sem baj ha te kezdemenyezel

2021. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thispain ***** válasza:
100%

Létezik egy ismeretlen szálló ige, ami a következőképpen hangzik:

Ha megerőszakol valaki, erőszakold vissza.


Tehát, ha a fiú beszívezi az összes képed, szívezd vissza. xD

2021. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg, eltérően az előző kettő válaszolótól, szivezgetés helyett próbálj meg ember módjára kommunikálni vele, hátha az bejön. Már a részéről is szánalmas beszari szint ez a szívezgetés, és én azon tinilányok közé tartoznék aki körberöhögi az ilyen lúzer fiúkat, de legalább te próbálj ezen felülemelkedni.
2021. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
És akkor mi van?
2021. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy sokat jelent. Sokan beszívezik az összes képet, amit ismerősük rakott ki.
2021. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly vagy hármas! Amúgy írj rá azzal ,hogy mi tetszik neki a képeiden.
2021. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hármassal.
2021. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!