Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek külsőre bejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek külsőre bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

-180 cm magas

-sportos testalkatú (bár már inkább kigyúrt, mert a testépítés az egyik hobbija, viszont nem ilyen szétgyúrt teste van, hanem arányos, normális),

-zöld szeme van, ami picikét sötétebb árnyalatú

-sötétbarna, már szinte majdnem fekete haja van, ami oldalt teljesen le van nyírva, felül viszont nagyjából 15 centis, és általában oldalra fésülve hordja


2021. jan. 3. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem kifejezetten ez vonz, de a belső fontosabb.
2021. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Csak ennyi alapján azt mondom igen, de nyilván nem csak ennyiből áll a dolog.
2021. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
Így azt mondanám hogy igen,de fontos az arca is. Meg persze nem csak a kinézet alapján döntöm el.
2021. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%
Nekem a kigyúrt és a haj alapján nem annyira, de nehéz elképzelni, az összkép lehet jó
2021. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján jól nézhet ki, ha valóban nem túl kigyúrt.
2021. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem különösebben. A testépítés talán még kicsit taszító is, jobban szeretem ha valaki sportol valami igazi sportot is a kondin kívül.
2021. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Űz egy versenysportot is, de ez meg már nem a kinézet része
2021. jan. 3. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten bejönnek a sportos srácok, meg ez a magasság is bár én alacsony vagyok. Leírás alapján talán csak a haja nem tetszene de az sosem döntőtényező szóval igen.

A lényeg hogy adjon magára öltözködésben,megjelenésben is

17L

2021. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!