Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélek egy fiúval és több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélek egy fiúval és több nap után meghalt a beszélgetés, mert elfoglalt volt. Írjak rá vagy inkább hagyjam még egy kicsit?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy neki mikor lenne jó. Vagy mit csinál, hogy ennyire nem ér rá? Mert ha tanul vagy otthon besegít az oké (de attól még írhatja, hogy "szia, kb eddig tanulok"). Viszont ha a fontos dolga a játék, ami miatt hanyagol akkor az az én értekrendembe nem férne bele.

Mondjuk nem is nekem kell, hogy beleférjen.

2021. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szerintem ha valaki komolyan érdeklődik a másik fél iránt akkor megoldja, hogy tudjanak beszélni, szakít rá időt. Magamból kiindúlva ha valaki érdekel akkor szakítok rá időt és megtalálom rá a lehetőséget, hogy dobjak neki egy két üzit. De nem vagyunk egyformák. Megpróbálhatod, hogy írsz neki, hátha valami magánügyi probléma miatt elfoglalt.

De szerintem számolhatsz azzal, hogy ez ennyi.

2021. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit félreérthető volt, a családjával ment kirándulni, de már egy közös csoportos beszélgetésben válaszolt a ,,milyen volt" kérdésre tehát az off. Igazából ha ráírnék akkor teljesen új téma kellene.
2021. jan. 23. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Legeslegtöbbnyire az érdektelenség az ok!
2021. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!