Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány Magyarországon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány Magyarországon de én erdélyi vagyok?

Figyelt kérdés

Pár szót váltottunk nagyon szimpatikus lány, régóta "ismerem" instán de ő még nem látott engem. Hogyan tudnánk találkozni? Elsőnek küldjek neki képet? Nagyon bonyolult lenne találkozni?

16f


2021. jan. 25. 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Nem fog tetszeni, de én azt ajánlom hagyd. Magyarországon belül is nehéz találkozni ha nem egy városban laktok. És lehet elkezdtek dumálni, tök fasza lesz és nem lesz belőle semmi. Legalább is ennyi idősen nem hiszem. Én csak szóltam xD

Amúgy elsőnek írj rá, de hol váltottatok pár szót?

2021. jan. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Már nem olyan bonyolult mint 90-éve mondjuk . Ez a mostani helyzet sem tart őröké .
2021. jan. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért Magyarország és Erdély is pont elég nagy ahhoz, hogy ne lehessen egyértemű választ adni. Ha már nem lesz határzár, simán tudtok majd találkozni.

Viszont akkor se lesz mindegy, hogy ő Magyarországon belül debreceni vagy szombathelyi, te pedig Erdélyen belül nagyváradi (oké, az Partium, de elcsatolt terület) vagy sepsiszentgyörgyi vagy. Lehet köztetek 15, vagy akár 900 kilométer is, nagyon nem mindegy.

Egyszerűbb a helyzet, ha a lakhelyeitek között jár vonat (pl. Békéscsaba és Arad, vagy mondjuk Berettyóújfalu és Kolozsvár stb.). Nem lehetetlen, de mint azt a mostani példa is mutatja: ha tudnátok is rendszeresen találkozni, egy ilyen határzáras helyzet bármikor keresztbe tud tenni hosszú időre.

2021. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!