Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 vagyok fiu es meg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 vagyok fiu es meg nem csokoloztam. Felek attól is, hogy büdös szám vagy vmi. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Ez gáz?

2021. jan. 25. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
nem gáz
2021. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
moss fogat mindenesetre, ha valami buliba készülsz menni (ajánlom figyelmedbe még a Listerine vagy Corsodyl szájvizeket)
2021. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal mindíg korán találkoztunk. Ő reggel szokott fogat mosni mégis volt egy kis néha erős szajszaga/íze. Nem zavart, mert még így is belé szerettem.

De ha veszel be egy rágót, akkor tuti nem lesz száj szagod.

2021. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden nap mosod a fogad, és még csók előtt elrágsz egy orbitot nem lesz büdös.
2021. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!