Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei ha tetszel egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha tetszel egy srácnak?

Figyelt kérdés
Milyen jeleket küld feléd ha még nem beszéltetek? És csak szünetben lássátok egymást. Valaki volt hasonló helyzetbe? Leginkább 16-17 éves srácok válaszára vagyok kíváncsi, de a többiekét is szívesen olvasom
2021. jan. 31. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem küldök semmilyen jeleket.

Van akit nézek/néztem esetleg, de volt olyan akit direkt nem is néztem. De volt arra is példa mikor olyat néztem aki egyáltalán nem jött be.

Nem szoktam füstjeleket küldeni, vagy morzekódokal jelezni neki valamit. A testbeszédem se árulkodó se semmi egyéb.

Egy lány biztosra csak akkor tudhatja hogy tényleg tetszik, ha az első évfordulónkat ünnepeljük.

2021. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem jött be akkor miért nézted?
2021. jan. 31. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Te nem láttál még esetleg annyira ronda/furcsa embert, hogy egyszerűen nem tudtad róla levenni a szemed??


A mi sulinkban több ilyen is volt. Ha nem is az hogy ronda, de elég forcsa alakok jártak oda. Néhánynál a járásuk volt különleges. Ha sokáig néztem egy egy ilyen delikvenst még én is elfelejtettem hirtelen normálisan járni.



Vagy a másik ilyen ok, hogy egyszerűen elbambultam. Néha szokásom az is. Ha éppen ott áll valaki akkor tűnhet úgy, hogy őt nézem. De igazából csak bámulok az ürességbe.

2021. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
#1 válaszából látszik hogy a fiúk értelmezhetetlenek
2021. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!