Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha egy barátságban a fiú állandóan becézi a lányt?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy fiút egy csoportba, hamar egyhullámhosszra kerültünk és beszélgetni kezdtünk. De én nem szerettem volna többet tőle, ő pedig nemrég szakított egy lánnyal. Ahogy beszélgettünk eljutottunk arra a szintre kicsivel több mint egy hét alatt, hogy jó barátok lettünk - már amennyire neten keresztül lehet az ember. Viszont elkezdett becézgetni. Különböző beceneveket ad ami egyáltalán nem zavar, de kicsit érdekes mert nem tudom hogy mi az oka. Ő is sokszor említi hogy milyen jó barátja vagyok és hogy rég nem segített senki ennyit stb. Tehát nem hinném hogy többet akarna. Folyamatosan szíveket és hasonlókat küldünk egymásnak de közben olyan fiúról és lányról beszélünk aki bejön nekem vagy neki és nagyon lazán kezeli,nem féltékeny vagy hasonló. Tehát az a kérdésem hogy ez csak szimplán barátságból teszi vagy ő esetleg többet érez és ez is egy jelzés? 😅


Előre is köszönöm a segítséget? :)


Könyörgöm az idétlen kommentek és a nagyszájú barmok akik gép mögül hülyeségeket mernek dumálni, menjenek tovább.



2021. jan. 31. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A becézgetés nem jelent semmit. Én is mindig becézgetem a barátaimat mégsem vagyok beléjük szerelmes stb


Viszont ha zavar vagy ilyesmi akkor kérdezz rá nyíltan:D

(Bár nem hinném hogy ez a becézgetés jelzés lenne)

2021. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem sem tűnik jelzésnek de ha a becézés nem csak pl annyi hogy a nevedet rövidíti stb hanem olyasmi amit egy kapcsolatban is mondhatnak egymásnak akkor kérdezz rá.
2021. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!