Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne vonzódj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne vonzódjak testileg a barátnőmhöz??

Figyelt kérdés
Hú ez hosszú lesz... Nem úgy a barátnőm, hogy járunk, hanem "havercsaj" sok éve. Legjobb barátok vagyunk másik három sráccal, állandóan együtt lógunk, szinte már olyan mintha rokonok lennénk. De mi ketten vagyunk a legrégebb óta a "bandában". Hülye helyzet. Kinézetre nagyon az esetem... fullos, szőke haj, barna szem, homokóra test... Ez fura meg zavaró volt már akkor is kicsit, mikor elkezdett formálódni. Többnyire ki tudom zárni ezt hosszabb időre, ha erőt veszek magamon. Aztán megint visszamegyek a startmezőre és olyanokat gondolok róla amiket nagyon nem kéne. Ő nem vette észre, mert simán öltözködik előttem meg ilyenek, de szétvet az ideg, hogy mikor jön rá és megy tönkre ezzel minden. Most biztos azt gondoljátok, hogy akkor miért nem jössz vele össze te balsz... De nem lenne jó ötlet. Nagyon bírom és szeretem, különben nem lennénk barátok, de kapcsolatban nem jönnek be az ennyire domináns lányok. Kíméletlenül főnökösködő és katonás, mint valami parancsnok. A legtöbb fiú fél is tőle, lánybarátai meg egyáltalán nincsenek, mert letarolja őket mint valami buldózer. Barátként csípem benne, hogy ilyen határozott falkavezér típus, keresztülviszi, amit akar nem törődve az árával, és hogy mindig nyersen mások képébe vágja, amit gondol, de barátnő-barátnőként sok lenne. Meg én se kellenék neki, mert szuperkritikus és nem tolerálja, ha valaki hagyja, hogy uralkodjon felette. Akkor nyápic lesz, és már nem érdekli. Azt is gyorsan lapátra teszi, aki őt próbálja meg irányítani. Szóval nem vagyunk egy súlycsoportban...olyanok lennék, mint a gyilkos bálna meg az a másik delfin vagy fóka, ami hiába van jó helyen a táplálékláncon, a gyomrában végzi. >< De nagyon dögös és egyre nehezebb mert most már nem is tudom ámítani magam azzal, hogy nem akarok vele lefeküdni. Mit csináljak hogy ne vágjam tönkre a barátságunkat?

2021. febr. 2. 10:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Kezdj el imádkozni! Ha ez nem megy, akkor meg legyél a csaj szolgája: viseld el az irányítását s cserébe jókat döngethetsz vele! Valamit valamiért! Én a helyedben leteperném a csajt, élvezni fogod, hogy nem egy kis hlye, butuska mimóza, hanem egy igazi úrnő a párod! :)
2021. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy úthenger az ágyban is lehengerlő ám.. ! :)
2021. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyébként csak magadat győzködöd, hogy nem lenne jó vele, közben meg lehet, hogy baromi jó lenne és ráis vagy kattanva..
2021. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Neki nem szolga kell. A behódoló típusokat durván lenézi, dobálja is ki őket az ismeretségi köréből. Mert régóta ismerem és mert nem szívbajos, tudom, milyen elvárásai vannak: olyat keres, aki ugyanolyan domináns mint ő. Talált már korábban hasonló pasit, ijesztőek voltak együtt. XD
2021. febr. 2. 11:10
 5/19 A kérdező kommentje:
#2 - Ez nem a legjobb lebeszélési taktika.
2021. febr. 2. 11:12
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
nem értem mi a bajod, amikor vele vagy akkor gyűjtsd az élményeket, aztán verd ki rá párszor
2021. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó jól írja. lesd ki mikor átöltözik, esetleg lopd el a bugyiját.
2021. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talán keress egy másik lányt. Ha neked van barátnőd akkor jobb esetben nem fogsz vele úgy foglalkozni már.
2021. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Sőt, ha lesz barátnőd emez a csaj is rád fog hajtani. A nőkben mindig van egy féltékenység a másik iránt. Ilyen kétszínű libák.
2021. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

7esen de jot nevettem koszonom XDD

Amugy szerintem ha mas lanyokra koncentralsz akkor siman ki tudnad zarni. Az teljesen jó hogy bar testileg kivanod, de tisztaban vagy vele hogy baratnokent, párkent nem lennétek jók.

Szerintem ha más lányokkal kezdesz el ismerkedni es megkedvelsz egy lanyt, akkor elobb-utobb mar nem fog annyira erdekelni a csajhaverod teste, barmennyire is jo az. Akkor foleg ha mar szerelmes is leszel valakibe.

Ez most csak egy atmeneti idoszak, nyiss masok felé

2021. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!