Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja nincs nála esélyem akkor az még változhat?

Figyelt kérdés
Instan megkerdeztem tőle hogy kbe? És azt írta hogy nincs esélyem. Ez még megváltozhat? Úgy hogy még nem is ismerem?

2021. febr. 4. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Változhat ha megismer. Egyáltalán miért kértél tőle külső-belső-esélyt, ha azt se tudja ki a bánat vagy?:D
2021. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha olyan lányok is azt írják akikkel beszéltem írásban?
2021. febr. 4. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megváltozhat, de minek kinlódsz olyannal, aki azt mondja, hogy nincs esélyed?
2021. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd a francba, beképzelt kis taknyos! Az ilyen semmirekellő bakfisokkal nem kell foglalkozni. Majd az élet megtanítja! 😀
2021. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4# Ugyan miért lenne semmirekellő, mert a kérdező speciál nem jött be neki? Persze, én is úgy vagyok vele, hogy az ilyeneknél nem éri meg tovább folytatni, de attól még nem kéne lenézni.


Szerintem kérdező előbb ismerkedj és beszélgess a lányokkal és utána kérdezd meg az esélyed. Ha meg beszéltél velük és azt mondják, hogy nem,akkor inkább lépj tovább.

2021. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ebben a történetben elég sok hibát vétettél. Felesleges ismeretlenül vagy nagyon kis ismeretség után ilyeneket kérdezni egy lánytól, főleg neten. Beszélgessetek, ha úgy kényelmes, akkor először neten, majd kérj tőle egy személyes talit és alakulnak a dolgok, ha neki is szimpi vagy. Annyi lány/nő fog kikosarazni, megcsalni, és annyi csalódás fog érni még az életben, hogy nem érdemes túl sokat filózni ezen. Tudom, hogy dolgoznak benned a hormonok, de ne akarj mindent 2 perc alatt elintézni. Én sosem kérdeztem, hogy van-e esélyem, megcsókolhatom-e a lányt, lesz-e a barátnőm, meg amiket még kérdezni szoktak, mert egy pasi ezt megérzi egy idő után, és észbe se kapsz, máris jártok. Egyszerűen türelem kell és kialakul, bár az is igaz, hogyha nem jössz be a lánynak, akkor nem sok mindent tehetsz. Sok sikert.
2021. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne lenne? Én nekem is ezt monta egy csaj, osz elkűltem nekijje a kárómrú egy fotót. Na az egybül megteccett neki.
2021. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nagy forma vagy

2021. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lenne esély rá? Nekem is volt egy pasi, aki eleinte nagyon nem jött be. De aztán idővel megtetszett. Szinte bántott is a dolog, h olyan csúnyán leráztam többször is. Eleinte észre se vettem, milyen jóképű. De ő kitartóan ostromolt. Végül összejöttünk.
2021. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de kicsi. Ha bármi esélyt látna a lány, akkor nem írta volna ezt, mert nem kockáztatná meg, hogy elriaszt. De mivel nem érdekled, ezért megírta így. Amúgy a #6-os szépen elmondta.
2021. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!