Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit érzek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit érzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyok közeli barátom szerelmet vallott nekem. És nem tudtam hogyan reagálni rá, csak annyit mondtam neki hogy hagyjon egy kis időt. Egyszerre tetszik is és nem is. Nagyon szeretek vele lenni de nem igazán egy nyílt típus így 1 év után se tudok róla nagyon semmit. Felek attól ha nemet mondok akkor elszalasztottam a legjobb embert az életemben, de ha igent akkor lehet, hogy később rájövök hogy nem is tetszik és tönkre menne a barátságunk. Szerintetek mit csináljak?
2021. febr. 12. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Szilvás buktát, mert azt szeretem :)
2021. febr. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

A korotokat nem lenne rossz megtudni, ebben az esetben számítana, hogy ti most késői kamaszok, illetve fiatal felnőttek, vagy középkorúak vagytok-e. Mert ha utóbbiak vagytok, akkor hamarabb hajlanék az elutasítás felé. Hogy miért, az egyelőre még mindegy, de erről is leírom a véleményem, ha szükséges. Ha viszont velem egyidősek vagytok, akkor szerintem érdemes lehet egy esélyt adni neki. Szerelmet vallott neked, te pedig egészséges módon egy kicsit megtorpantál, elbizonytalanodtál, hiszen ez már nem egy burkolt utalás, vagy flörtölős poén volt, hanem kerek-perec megmondta, hogy igenis lát benned valamit. Szerintem találkozz vele megint, mond meg neki ezeket, amiket itt is leírtál. Persze kicsit finomabban fogalmazva. De azt nyugodtan megmondhatod neki, hogy úgy érzed, túl keveset tudsz róla még, de egyébként szívesen megismernéd jobban. Bár utóbbit konkrétan nem írtad le, de ezt valószínűsítem. Akár ő életed szerelme, akár nem, szerintem a nemleges válasz helytelen lenne itt. Hiszen akkor egy jó darabig képes leszel rágni a saját füled, hogy miért nem adtál neki esélyt. Szerintem ne utasítsd el azt, hogy szerelmet vallott neked, de ettől függetlenül próbálj még egy kicsit távolságtartóbb lenni vele egy darabig, amíg jobban meg nem ismered (ha nyitott vagy, hetek alatt kiderül, hogy melléd való-e). Mond meg neki nyugodtan, hogy ilyesfajta érzéseket te is érzel halványan, de úgy érzed, még nem tudsz róla eleget. Ezt így szóról szóra nyugodtan mond meg neki. Ez a mondat egy remek szűrő lesz neked, hiszen ezzel te is elég nagy súlyt fogsz ráhelyezni hirtelen és kulcsfontosságú lesz az ő improvizált viselkedése erre. Szerintem te korrekt voltál, amikor semleges választ adtál neki a vallomására, meg kéne tudni, hogy ő is korrekt-e érzelmileg. Ezt egy olyan határozott válasszal tudod majd kiszűrni, amiben elmondod az érzéseid.


20/F

2021. febr. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
#1-es az jöhetne nekem is, egy pohár kakaó mellé:D
2021. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki azt, amit leírtál. Hogy szívesen ismernéd meg őt először, és utána adnál választ. Menjetek randizni, utána ráérsz ezen gondolkozni. És emiatt ne aggódj, mert egy idő után úgyis tudni fogod, hogy mit szeretnél :)
2021. febr. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 terminator9000 ***** válasza:

4 es elvtárs jólbeszél

Ott azért többet megtudhattok egymásrol, hátha lenyűgöz téged valamivel

2021. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!