Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet mégis komolyan érdeklem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégis komolyan érdeklem csak nem akarom észrevenni?

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk pár hete. Jókat beszélgettünk sokszor reggeltől estig. Együtt is aludtunk már.

Aztán volt köztünk egy félreértés ami miatt talán kicsit túlzásba is vittem az elutasítást.

Már egy hete folyamatosan ír, azóta is. Ha este megint elutasító vagyok valamiben reggel megint jön a jóreggelt üzenet. Mondta is, hogy nem engedi el ezt a dolgot. Hív találkozni.


Eddig kicsit úgy éreztem hiába mondja, hogy kedvel, inkább csak egy vagyok a sokból akit füzöget. De most, hogy így látom, hogy bárhogy viselkedek még mindig keres, érdeklődik állandóan, talán mégis számítok valamit azért?


2021. febr. 19. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekled a fiút ez nem kérdés
2021. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen?

Elég paraszt vagyok vele napok óta mégis annyira örült tegnap, amikor mondtam neki, hogy találkozunk ma.


De mégis elég bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Köszönöm a visszajelzést, megerősítést.

2021. febr. 19. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagy vele paraszt?:D
2021. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bennem rögtön az a kérdés merült fel, hogy még össze se jöttetek, de már együtt aludtatok? Egy újabb eset mikor nem ismerjük a sorrendet.

Amúgy sajnálom szegény srácot, mert úgy látom ő oda van érted, de te meg bunkózol vele. Ha nem akarsz tőle semmit inkább még most mondd meg neki, ne húzd az agyát, fordított esetben neked se esne jól.

Ha viszont mégis nyitott vagy rá, akkor próbálj meg kulturáltan, emberi módjára viszonyulni hozzá, ne mint egy duzzogó, hisztis liba.

2021. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!