Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy kicsit közelebb kerülni hozzá így online?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, most jött az osztályba, eddig eggyel felettünk járt csak cserediák volt külföldön egy évre. Nyáron egyszer találkoztunk suli előtt tök véletlen, akkor bemutatkoztam neki. Aztán ősszel egész jóba lettünk, semmi különösen csak mint egy osztálytárs szóval kb semleges a kapcsolatunk. Online oktatás alatt kb annyit beszélünk hetente talán egyszer hogy ha kell házi csere, vagy segítettem már neki sulis ügyeket intézni.

Január óta viszont az érzem hogy kicsit megtetszett. Alapvetően úgy vagyok vele hogy nem akarok osztálytárssal összejönni, meg inkább a nálam pár évvel idősebbek jönnek be stb stb.. De valahogy ő olyan érett, meg hasonló a gondolkodásmódunk (stílusban full ellentétem)

Szóval kicsit szeretnék közeledni hozzá, de nem szeretném elásni magam hogy rájöjjön hogy tetszik aztán fura legyen még egy évig amíg suliba járunk. Volt már hogy írta pl egyszer hogy elfáradt meg ilyenek amikor beszéltünk suliról, akkor rákérdeztem hogy van e vmi baj vagy ilyenek, és akkor írta hogy semmi de örül hogy érdeklődöm. Szóval gondoltam kicsit így barátként közeledném felé.


Vélemény? (Bocsi hogy hosszú, köszi ha idáig elolvastad)

Szép estét mindenkinek!



2021. febr. 23. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem hosszú, de ha az lenne, se lenne baj.

Szerintem is jó ötlet ez a barátként közeledés.

Minden jót ₀°)

2021. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látok semmi különöset abban, ha neki is észrevehetően közelítenél feléje, de a végén mégsem lenne kapcsolat. Ma már általánosan elfogadott tény, ha a lány kezdeményez. (Aztán vagy lesz kapcsolat, vagy nem. Ugyanez a helyzet, állhat elő, ha a fiú kezdeményez, de eredménytelenül.) Az elhárítást is egyenes gerinccel tudomásul kell venni. Az se izgasson, hogy még egy éven át látnátok egymást az esetleges eredménytelen kapcsolatteremtés után. Nincs ebben semmi szégyellni való.

Ffi.

2021. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Bújj hozzá a telefonodhoz miközben cseteltek:)
2021. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!