Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hova tegyem fejben ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hova tegyem fejben ezt a helyzetet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na, az a helyzet, hogy egy táborban csókolóztam valakivel. Ez volt az első csókom, és megmaradt bennem. Azt hiszem szerelmes is voltam. Nagyon tetszett a srác és (ahogy észrevettem) nagyon felfigyelt rám ő is egyből. Elég erősen bókolt is. Én nem akartam belemenni a dologba, mert nem sokára vége lett volna a tábornak, és egyébként is az ország másik végében lakik. Meg tudtam, hogy eléggé khm... "tipikus nőfaló" (de fura ezt így írni...😅), úgyhogy én se jelentenék neki semmit, de a haverja pár sokatmondó megjegyzéssel kicsit elbizonytalanított ezzel a gondolattal kapcsolatban. Végül megtörtem, volt egy jó pillanatunk, aztán másnap hazajöttem.

Eltelt azóta pár év, beszélgettünk neten, de aztán, ahogy várni lehetett kikopott egy idő után a dolog. Az a fura, hogy ahogy észrevettem ő is érzett irántam valamit, de nem akarom ezt a dolgot túlgondolni (pedig megtettem, hiszen most ide írok 😄). Pár hónap múlva (ha minden jól megy) újra találkozunk ebben a táborban. Tudom, megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk, így nem bizakodom. Semmiképpen sem ez a célom ezzel a kérdéssel, mert semmi esély rá, hogy van köztünk bármi (barátságon kívül). Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Nyilván fura lesz, de képesek leszünk barátok lenni? Vagy egyszerűen csak át fog nézni rajtam (ahogy sokan gondolják)? Több éve történt, de még mindig nem felejtettem el... Pedig azt kéne. 😬 Mit csináljak? Túl sokat agyalok ezen...



2021. febr. 27. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne csinálj semmit, milyen tábor van covid alatt?
2021. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nyakamat rá, hogy "azt" is csináltok majd.
2021. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

a srác ügyes, be akarja biztosítani h ha esetleg nem tud leakasztani friss husit akkor ott lesz a tavalyi tartalék előfőzve. Esélyesen egyéb elsőségkre is hajt.


Ne gondold túl valóban. Fogadj el két axiómát:

- a fiúk ebben az életkorban nem párkapcsolatot vagy szerelmet keresnek, mindegyik AZT akarja. Nem, nincs kivétel.

- ebben az életkorban NINCS fiú-lány barátság. Valamelyik MINDIG többet fog akarni, és 99,9% koppanás, dráma, sírás lesz a vége.

2021. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-asnak:

Elfogadom, így van valószínűleg. :)

Annyit még megkérdeznék, hogy milyen életkorra gondolsz? Ugyanis nem tettem közzé az életkorát. Egy kb(!) számskála jöhet, ahol úgy gondolod, hogy ez áll fent. :D Nyilván nem teljesen pontosan meghatározott számadatokra gondolok.

2021. febr. 27. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Most 16 vagytok. Akkor mennyi voltál amikor lefeküdtél vele? 12?
2021. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!