Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek felé?

Figyelt kérdés
Pont egy hete, hogy ráírtam a srácra és elmondtam az érzéseim neki, amire azt mondta konkrétan hogy viszonozza, és megbeszéltünk hétfőre egy találkozót, csak annyit kérdezett hogy amit írtam neki azt komolyan gondoltam-e és megbeszéltük hogy mindkettőn részéről komolyan gondoltuk de ezen kívül nem történt semmi, azóta minden reggel találkozunk, de nem lép és így szeretnék lépni, csak nem tudom hogy, mit gondoltok?

2021. febr. 27. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az amit szeretnél? Egy hetes ismerkedés után neked mi a következő lépés?
2021. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már majdnem 2 éve ismerem, csak szeretném mondjuk megérinteni, semmi nagy dologra be gondolj, csak mondjuk a kezét megfogni, megpuszilni, vagy úgy bármi...
2021. febr. 28. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
En azt tanacsolom hogy nezz melyen a szemebe es nyomj a szajara egy szajrapuszit;) utana hidd el hogy kezdemenyezni fog mindenbe csak meg kell neki adni a batorsagot. Legyel ugyes es bator es tedd meg. En is tegnap tettem meg es jol sikerult minden. Sok sikert!
2021. márc. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!