Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra bármiféle esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra bármiféle esély, hogy egy vonzóbb lány felfigyel egy (még) nem annyira vonzó túlsúlyos fiúra, csak mert látja rajta, hogy sokat mozog és tesz azért hogy ne legyen túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, létezhet olyan, hogy egy lány nem vonzódik fiúhoz mert túlsúlyos, de úgymond "látja benne a lehetőséget" mert a fiú tesz ez ellen, és ezért elkezd vele barátkozni, mert úgy van vele, hogy 1-2 éven belül úgy is már jól fog kinézni?
2021. márc. 1. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanra tudok gondolni hogy látja az akaratod/kitartásod/motivációd és akkor az bejön neki.
2021. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2021. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg az sem gond, ha túlsúlyos vagy. Ettől még tetszhetsz neki. De azért nagyon még ne éld bele magad!
2021. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most én leszek a rossz, de:

Voltam ebben a helyzetben és azt kell mondjam hogy van elég motivált, kitartó, céltudatos stb... ember közel tökéletes testtel, akivel szívesebben foglalkoznak a lányok.


Ettől függetlenül a külső nem minden.

2021. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!