Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányt pofon vágni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányt pofon vágni?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye róla? (Szabad-e; Nem szabad; Ha szabad akkor mi az a határ, aza tett amiért lehet adni egy nyakast stb.)

2021. márc. 2. 10:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem szabad, ahogy fiút sem.
2021. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha nekem jön akkor felpofozom
2021. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

ha élvezi, ha ez örömet okoz neki, akkor igen

megbeszélt keretek között van rá lehetőség


44/F, domináns

2021. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
3# Elnézted a kategóriát, de egyetértek veled:D
2021. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Miért, a tini párkapcsolatokban nem lehet ds kapcsolat?
2021. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Fizika bántalmazásról van szó most...
2021. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
nem értem. egy ds, vagy sm kapcsolatban helye van a pofonnak.
2021. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Fizikai bántalmazás nem, élvezetből igen (már ha akarja ugye, de ha nem akarja, mégis megpofozod, az nem élvezet)
2021. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Pofozni, bántalmazni senkit se szabadna, nemtől függetlenül. Ha pedig valakinek ez jól esik, akkor csinálja, senkinek semmi köze hozzá.
2021. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Én se tudnék megütni egy lány. Olyan volt már hogy lány nekem jött, de akkor is max lefogtam.

Nem is csak azzal van baj, hogy lány, hanem gyengébb. Gyengébbel nem kezdek ki ilyen téren. Ha ilyen kis 40-50 kilós fiúcskák is ha beszólnak akkor is ameddig tartom a hidegvérem, addig elmegyek, nem kell a balhé. Nem vagyok annyira kemény gyerek, hogy abba leljem örömöm, hogy gyengébbeket bántok.

Nyílván ami esetleg a hálószoba falai között történik az másabb kategória. De az tényleg bántásról legyen szó, olyan nincs, nem volt és nem is lesz.

2021. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!