Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség volna felhívni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség volna felhívni?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal egy ideje Messengeren, szimpatikus vagyok neki szerintem viszont félénk fiúkkal szemben ahogy látom, csak írásban beszélgettünk míg volt téma, ezért tovább nem akarom erőltetni ezt az írásos dolgot. Meg szeretném ismerni, elhívni, viszont így hogy alig ismer gáz lenne csak úgy felhívni Messengeren emiatt?

Úgy, hogy előtte nem is beszéltünk pár napja.


2021. márc. 8. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle írásban.
2021. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy nem ismerjük a lányt nehéz válaszolni. Valakit zavar ha hivogatják valakit meg nem. A legbiztosabb ha előtte írásban megkérdezed.
2021. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem is megkérdezte előre a fiúm, hogy tarthatjuk-e a kapcsolatot írásos formán kívül máshogy is. Igent mondtam, és nagyon örültem, amikor felhívott. (Akkor még nem volt a fiúm. ;) ) De tényleg érdemes ezt előre tisztázni.
2021. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek mondják.

Azért én nem örülnék annak, ha valaki felhívna mindenféle előzetes bejelentés nélkül...

2021. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!