Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító mikor így látja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító mikor így látja magát egy fiú?

Figyelt kérdés

Közel kerültök egy fiúhoz és ő elmondja nektek hogy mennyire nincs megelégedve magával, és mennyire nincs önbizalma stb.

Ez visszataszító?


2021. márc. 15. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, én is lány létemre ilyen voltam/vagyok. Régebben nagyon nem szerettem magam, azóta dolgoztam rajta és mostmár bár nem tökéletes és van még hová fejlődnöm, de sokkal jobban szeretem és elfogadom magam. Biztosan megpróbálnék segíteni neki, és remélném, hogy elhinné nekem, hogy többet ér mint gondolja, és meg is próbálna szépen lassan ő is fejlődni.

Ami a nagyon fontos. Egy párkapcsolatban, egy őszinte, szerető, jól működő párkapcsolatban lehet hogy nem vagy tökéletes, de a párod úgy szeret ahogy vagy, szóval nincs miért aggódnod. Ő úgy lát tökéletesnek ahogy vagy, a kisebb nagyobb hibáddal együtt.

2021. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagyis először nem, mivel ezzel nem lenne bajom, mert én is ilyen vagyok, de később ezzzel lennének problémák.
2021. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen menthetetlen valaki, akkor azért zavar. Vagyis ha folyamatosan csak erre panaszkodik, én hiába mondok neki bármit, hogy nem így van vagy nem zavar, meg se hallja, illetve változtatni sem hajlandó (ha esetleg olyan dologról van szó) csak siránkozik miatta
2021. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszataszítónak semmiképpen nem mondanám, abban viszont egyet kell értsek az előttem válaszolókkal, hogy úgy nem terveznék komoly, hosszútávú kapcsolatot amíg lelkileg a pár egyik tagja ennyire nincs rendben magával, mert ez egy idő után nem csak a kapcsolatra, de a másik személy hangulatára is rá fogja nyomni a bélyegét.
2021. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább ez a rendben, legyél más mellett önbizalommentes, én nem fogom hallgatni, se szenvedni az ebből eredő más negativ gondolatok, cselekedetek, féltékenykedés miatt.
2021. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék hosszu távon nagyon vonzodni hozzá mert lerombolja a szerelmi illuziot ha valaki mindig panaszkodik, bizonytalan..

Lehet párszor kiprobálnám aztán elmulna a szerelmem. Viszont meghallgatnám és probálnék segiteni, persze. De nem a végtalenségig.

Elöször magadon kell dolgozz, testeden és pszichéden, mint egy szobrász. És csak utána menj másokhoz kapcsolatokért. Ha már van egy egészséges önértékelésed. De beképzelt se legyél.

Viszont felfedni tul sok hibádat nem jo.

Az igazi gyenge pontjaidat ne fedd fel.

2021. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok

Remélem nem bántottalak meg a válasszal.

Még hozzá tenném lehet hogy ami magadban nem tetszik, az másnak pont tetszeni fog benned. Nem tudhatod.

Aki nekem tetszik a kis hibáival egyutt tetszik!

Ne hivd fel a figyelmet a hibáidra hanem probáld megváltoztatni ami rossz.

2021. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem visszataszító egy picit sem. Én is ilyen voltam de a páromnak köszönhetően megnőtt az önbizalmam és megszeretem magamat vagyis inkább azt mondanám,hogy elkezdtem elfogadni magamat úgy ahogy vagyok. És azóta van egy egészséges önbizalmam hála neki.
2021. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!