Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, Lányok! Hogyan viselkedj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Lányok! Hogyan viselkedjen a lány szex után, és mit csináljon és mit ne? indokold meg légyszi.

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 22:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Egy exem mindig csak egy bizonyos idot toltott velem és utána haza ment. Ez nekem rosszul esett, de azt mondta dolgozik másnap. Lehet h nem szeretett eléggé? Mert akkor tovább maradt volna, áthágva saját szabályait, nem?

Tudom, ez egy csunya játék volt részérol, de igy mindig vágytam rá hogy többet legyen velem.

Nekem is ezt kell majd csinálni??

2021. márc. 15. 23:54
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a viszonyotok. Ha csak dugni jártok össze, vagy együtt vagytok/alakul a dolog? Mert ha csak dugni jártok, akkor lépj le utána, ha kölcsönös a vonzalom és hosszabb távú kapcsolat, akkor maradj, bujjatok össze, beszélgessetek.

Szerintem nem kell kötlezően elmenned zuhanyozni. Vagyis én barátnőm nem szokott elrohanni, hohy lefürödjön, maximum olyan szokott lenni néha elötte/utána, hogy közösen zuhanyzunk egy jót.l

2021. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta dolgozik másnap. Lehet h nem szeretett eléggé? Mert akkor tovább maradt volna, áthágva saját szabályait, nem?"


nem XD az h dolgozni kell az egy felelősség nem egy szabály amit csak ugy áthúzunk.

2021. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Csak dugni nem fogok összejárni senkivel.

Még nem történt köztünk semmi, de majdremélem fog. Amikor majd itt lesz az ideje.

Csak nem akartam olyannak tünni aki nagyon kapkod a másikért, és ezért az esetleg kiszeret belole. Nektek nem volt ilyen?

Mindig nehéz az elválás a randi végén attol akit szeretsz.

A szabály áthágást ugy értettem hogy egyszer egyszer késöbb ment volna haza, nem szigoruan mindig ugyan akkor.

2021. márc. 16. 00:08
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak valamilyen külső norma szerint tud viselkedni, az nem érett a párkapcsolatra. Akkor igazán jó a szex, ha van annyi bizalom és egymásra figyelés, hogy el tudjatok lazulni, és ne kelljen feszengeni azon, mikor mit "kell" csinálni.
2021. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Túlgondolod nagyon. Hasonló voltam.

Ne gondolj ilyenekre, kövesd az érzéseid. Ha te vele akarsz lenni, összebújni, akkor tedd azt. Ha úgy érzed el vagy hanyagolva, adj hangot neki. Szerintem is simán áthágná az ember a szabályait, ha szereti azt, akivel van. Ha azért, mert nem mész el zuhanyozni vagy haza egyből, és ki fog szeretni, akkor SZERINTED ő szeretett téged igazán valaha? Ne viccelj. Add magad, nyugodj meg, ne gondolj túl semmit, csak élvezd, és ne próbálj megfelelni neki ennyire. Szerintem valami megfelelési kényszeres társfüggő lehetsz.

2021. márc. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Légyszi fiatalok irjanak.


Nem aki 1000éves kapcsolatokba van meg házas.


Nem vagyok függö senkitöl és semmitöl, csak kiváncsi vagyok mit gondolnak föleg a férfiak erröl a dologrol.


Szerintem butaság lenne állandoan csak az érzéseinket követni, akkor mindenki ráunna a másikra. Egy kis tudatosság és játékosság fuszerezi a kapcsolatot. Gondolj bele, ha mindenki az érzéseit követné akkor egyböl szerelmet vallana aztán hol lenne a vadászat, csábitás, stb?

2021. márc. 16. 02:08
 18/24 A kérdező kommentje:

Szoval, még mindig ez a kérdés: tegyuk fel randizunk sokáig, kialakulnak érzések, majd eljön az ideje hogy szexelünk egy oltári hatalmas nagyot, mint még soha senkivel. Már éjjel van, összebujunk elvagyunk stb. Akkor szerintetek mikor álljak fel hogy most megyek haza?

Ez buta lányos kérdés tudom, de légyszi ne oltsatok le, hanem segitsetek végig gondolni a témát.

2021. márc. 16. 02:12
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Játékosan taktikázni akarsz,akkor minél hamarabb tedd meg az együttlét után
2021. márc. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg kérdést felvet bennem ez a dolog, de megpróbálok válaszolni.

Hogyha ott vagytok a dolog után, semmiképp se egyből állj fel, és menj haza. Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha még szülőkkel lakik az, akinél történt a dolog, szerintem nem illik csak úgy megbeszélés nélkül ott tölteni az éjszakát, így aztán -attól függően, hogy hányig tartott a dolog- olyan 1-1,5 óra után szerintem simán mondhatod, hogy szerinted ideje menned, és akkor meglátod az ő reakcióját. Igen, egy randi végén nehéz elválni, de valamikor muszáj lesz.

Hogyha egyedül él/nem szülőkkel, akkor pedig akár meg is kérdezheted, hogy mi lenne, ha nála töltenéd az éjszakát.


De ugyanakkor továbbra sem értem, hogy most akkor ti már randiztok vagy csak egy képzeletbeli szituáció vagy már kapcsolat?

2021. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!