Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhaték egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhaték egy ilyen helyzetben?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem másfél éve. Esélyes hogy én is neki, mert elég sokat bámult az első félévben, de még sosem beszéltünk. Csak egy suliba járunk. Próbáltam rámosolyogni de egyszerűen nem megy. Egyszer kínomban elröhögtem magam, ma pedig a szemkontaktust se tudtam tartani, elfordultam. Pedig mosolyogni akartam. Egyszerűen nem merem vagy elkapom a fejem vagy nagyon ideges leszek és nem jön össze sehogy se. Mivel nem jön össze ez sehogysem és alig van időm már(egy hónap) mert megy el a suliból, sok kínlódás után rájöttem hogy hátha úgy jobban menne ha bejelölném, de ettől mégjobban félek. A másik probléma az hogy csak snapchaten tudnám ott pedig nem hiszem hogy felismerne meg szerintem a nevemet se tudja. De egyszerűen már nem bírom ki nélküle és hogy nem történik semmi. Mivel ismeretlen lennék ott lehet hogy vissza se jelölne vagy tiltana pár mondat után. Nem tudom mit tegyek. Kérlek segítsetek 😭🙏

2021. márc. 16. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Ha elég sokat néztétek egymást és még szemkontaktus is volt akkor nem kérdés menj oda hozzá élőben, vedd magad rá bármennyire is nehéz, mert ha csak mindig elhatározód magad, de sosem tudod teljesíteni akkor ki fogsz futni az időből és elfog menni a suliból és akkor már bánni fogod, hogy miért nem mentél oda hozzá.Egyszerúen csak menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, hogy van-e kedve beszélgetni(de ha még mindig félsz és neked könnyebb lenne online beszélgetni, akkor mondd azt neki, hogy adja meg a snapchatjét és suli után beszélgettek telefonon, mert most dolgod van.)Lehet, hogy ő is ugyan ebben a helyzetben van, hogy fél odamenni hozzád, mert elutasítanád vagy faképnél hagynád, ugy hogy menj oda hozzá, légy erős! Drukkolok🤗
2021. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bejelöltem. Most áhhh félek
2021. márc. 16. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!