Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van egy pasinál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van egy pasinál, hogy ha távol vagyunk egymástól akkor néz (van hogy sokàig is), viszont ha a közelében vagyok alig néz rám? Nem vagyok neki szimpi, vagy ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 00:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
79%

Rövidlátó.

Messziről azt mondja: Anyám de jó csaj! 😍

Közelebb megy és azt mondja: Fúj de gusztustalan és még büdös is 🤢🤮

2021. márc. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

1-es lol! ":D leheet igazából nem téged néz hanem elbambul vagy csak simán nézi az embereket azaz téged nem mint nőt néz hanem mint embert az utcáv vagy bárhol máshol... pl én is megszokom bámulni a férfiakat és a nőket is mert pl van rajtuk valami olyasmi feltűnő vagy egyedi dolog

ha közelről is néz akkor tetszes neki

2021. márc. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Napi gondolatolvasó kérdés...
2021. márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1. Koszi, okos vagy. #2. Biztos hogy olyankor ram nez, mert tartja a szemkontaktust.
2021. márc. 18. 00:43
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Unalmas lehet minden nap itt lenni, es figyelni/szamontartani minden kerdest, szerintem is.
2021. márc. 18. 00:44
 6/15 A kérdező kommentje:
3* bocs neked szantam :)
2021. márc. 18. 00:45
 7/15 anonim válasza:
93%
Aki lepontozta az egyest az csak eteti a troll kérdezőt. Nagyon kezdem unni hogy minden nap feltesz egy ilyen kérdést. Ráadásul a Heteroszexualitás kategóriába írja ami azt jelenti hogy senki ne írjon értelmes választ mert ő csak a "meg akar d-gni" választ fogadja el.
2021. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es bocs lehet akkor kicsit kancsal ":DDD vagy pedig csak pont arra kényelmes nézni... de lehet az is hogy szégyenlős... több lehetőség nincs
2021. márc. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, mert egy barom vagy!
2021. márc. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Tetszel neki, csak kicsit panikol ha kozelebb kerul, nem tudja mi lenne a teendo. Kezdemenyezzen vagy ne? Lehet tetszik neki meg ez a helyzet, meg nincs elrontva semmi, egy kapcsolatban ezek meg olyan jo idoszakok.. meg izgi meg szep minden
2021. márc. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!