Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének ha a másodunokate...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének ha a másodunokatestvéretekhez vonzódnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijövök a másodunokatestvéremmel már kiskorunk óta, nagyon jó fej és jól is néz ki. Három éve érzek iránta többet, mint amit átlagosan érez egy ember a rokona iránt. És nem tudom mit tegyek, mert nyilván nem mondhatom el neki, mert betegnek tartana szerintem vagy valami ilyesmi.És emellett lehet hogy vége lenne a jó kapcsolatnak köztünk.

2021. márc. 23. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
én az igazi unokatesóm felé vonzódom mint lazac a folyamba ívás idején
2021. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egész sokszor előfordul. Nem tudsz mást tenni, mint elfelejteni, tagadni magadban. Úgy értem, ne fantáziálgass róla. Inkább keress valaki mást. Szóval tényleg ne mondd el! Nem könnyű, de egy idő után túlteszed magad rajta. Kitartás!
2021. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. unokatestvérrel már össze lehet jönni, törvényes.
2021. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a valóság, amit a #3-as írt. Törvénybe nem ütközik, sok ilyen párt személyesen is ismerek.

Viszont: ha majd gyereket is akartok, akkor mindenképp menjetek el genetikai tanácsadóba, ahol megállapítják, hogy mekkora veszélye van annak, hogy genetikailag sújtott utódotok lesz. Bővebben: Dr. Czeizel Endre (orvosgenetikus): Születésünk titkai. RTV-MINERVA, Budapest 1977. (könyvtárakban, antikváriumokban).

2021. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Miskolc xd
2021. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb másodunokatestvér nem is ismeri egymást, a házasságuk se tiltott. Akkor meg mi a kérdés?
2021. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 és #4 teljesen igazatok van
2021. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!