Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit takar ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit takar ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy sráccal nagyon nagyon jóban voltunk évekig, de most már nem mondható el ugyanez. Ha meglát, 3féle reakciója van:


1. Néz,figyel, ha ránézek, akkor elpillant


2. Néz, ha ránézek akkor továbbra is néz és semleges arccal figyel


3. Ilyenre csak egyszer volt példa hogy mentem vele szemben hirtelen meglátott és olyan gúnyosan maga elé nézve mosolygott


Egyébként meg ha beszélgetek valakivel azt is kihallgatja, ha meg nincs a közelben, megkérdezi hogy mit beszéltem.



17/L



2021. márc. 24. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Tiszta dedó...
2021. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdeklődik irántad, csak szégyenlős.
2021. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thispain ***** válasza:
76%
Szerintem érdekli, hogy hogyan boldogul az a személy, akit nem tart túl sokra.
2021. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor miért érdekli, hogy hogy boldogul?

A kijelentésedben ellentét van, ha valakit nem nézünk semmibe, általában nem érdeklődünk felőle

2021. márc. 24. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha akarna tőled valamit, akkor lépne, pláne hogy évekig jóban voltatok tehát ismer. Szerintem nem akar semmit.
2021. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajna összevesztünk és amiatt nem mer sztem lépni
2021. márc. 24. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én még nem sokszor hallottam olyat, hogy valaki haragszik a másikra, majd hirtelen beleszeret...
2021. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thispain ***** válasza:

#4 Van ilyen. Jó példák erre a híres emberek "utálói". Követik szinte minden lépését, mint ahogy egy rajongó tenné azzal a különbséggel, hogy másképp nyilvánulnak meg.


Egyébként mi volt az összeveszésetek tárgya?

2021. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is asztmondom,hogy érdeklődik írántad különben miért halgatozna😃mert érdekled és valószinű,hogy tetszel neki és nm mer lépni..
2021. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!