Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tenni, mi a legokosab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni, mi a legokosabb megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy probléma ami nagyon nem hagy nyugodni csak kattogok rajta napok óta

Egy éve volt egy srác, akivel azelőtt pár hónapja alakult valami csak elrontotta (tett egy nem korrekt dolgot) és aztán újból keresett. Odavolt értem helyre akarta hozni az egészet, több hónapig zaklatott hogy elérjen valamit nálam. De akkoriban sok dolog befolyásolt, sok bizonytalanság, zavaros volt nekem minden meg eleve bennem maradt az hogy megbántott, ezt nem tudtam félretenni. És akkor még ő is bezavart azzal hogy megint keresni kezdett, teljesen felkavart. Aztán meg letiltottam, valamiért könnyebb volt úgy. Ez egy éve.

Most meg a napokban megláttam a boltban egy másik lánnyal. Elsőre nem ismertem meg csak néztem ki lehet az nagyon tetszik egy ilyen fiúra vágynék pont, utána láttam hogy ő az. Ő is nagyon nézett nem tudom megismert-e. Az a lány akivel volt, a barátnője. Azóta kinyomoztam ki az stb csak kíváncsiságból. Feljött bennem minden aznap, mennyire megbántam hogy nem fogadtam el a közeledését. Elutasítottam és letiltottam. Életem legrosszabb döntése volt eldobtam egy tökéletes fiút. Szidom is magam azóta rendesen, tényleg nagyon megbántam. Én mindig elítéltem az ilyet ha valaki később jön rá hogy mennyire hibázott, de most meg pont én kerültem ilyen helyzetbe sose gondoltam volna. Annyira sajnálom. És senki nem volt rám olyan hatással ahogy ő. Senki nem volt olyan hozzám mint ő. Valameddig semleges volt ha rá gondoltam, de most hogy megláttam annyira belém égett és felkavart hogy nagyon. Nem tudom elnyomni, nagyon bánt és fájdalmat érzek. Tudom hogy csak egyedül miattam van ez és megérdemlem de akkor is rossz. Tudom hogy akkoriban neki is fájhatott ez az egész ahogy elutasítottam. De azt is tudom hogy még mindig lenne esélyem és talán egy szavamba kerülne. De persze nem így fogom fel, normálisan akarok hozzáállni a helyzethez és nagyon azon agyalok mit lehetne tenni. De csak arra jutok hogy addig hagyom míg barátnője van. Hátha nem lesznek együtt sokáig bárminek bármikor vége szakadhat, na meg azt se tudom hogy vannak egymással mármint jó a kapcsolat vagy nem. Ha külsőre nem is de már azért biztos megszerette azt a lányt. De semmiképp nem akarom hogy miattam menjenek szét vagy valami. Én kimaradok belőle, most csak reménykedni tudok hogy majd ha valamikor előbb utóbb szakítanak, akkor lépek valamit és fogadná a közeledésem. De így nem hiszem, ő szerintem így nem nyitott másokra akármilyen jó csaj legyen számára, míg kapcsolatban van addig nemigen. De aztán bármi alakulhat.

Kaptam egy olyan tanácsot is hogy jelöljem be mostanába (már mióta láttam feloldottam) és ha visszajelöl írjak rá. El lehetne neki mondani hogy láttalak a boltban örültem neked és eszembe jutott hogy régebben tiltottalak, ne haragudj nagyon zavaros időszakom volt. Valójában tényleg így volt. És akkor reagálna rá valamit, aztán majd ha úgy van elsimítva mennének a dolgok ha már nem lesz a barátnőjével. Annyira ez se rossz de nem biztos hogy a legjobb ötlet lenne. Azt se akarom hogy valami tartalékként vagy pótlékként tekintsen rám. Értitek. Így hogy kapcsolatban van max barátként lehetne közelíteni hozzá azt meg nagyon nem akarom. Én őszintén egyértelmű szándékkal akarok. Meg lehet mondjuk a barátnője nézné meg az üzim abból meg baj lenne úgyis.

Vagy pedig akkor várok míg szabad lesz a pálya. Mikor lehetett volna valami elrontottuk, először ugye ő aztán meg én. De ő már bőven jóvátette csak nem vettem figyelembe. És én is jóvátenném, ha felkeresném őszintén ilyen kis megbánva aranyosan, akkor van ő olyan normális hogy nem hajtana el. Főleg hogy tudom mennyire odavolt értem meg mennyire akart, tetszem neki, bármit megtett volna hogy az övé legyek, meg a boltba is ahogy nézett rám.. Szóval ő megtette azt hogy olyan sokáig próbálkozott nálam bármit is csináltam, én meg most megtenném hogy várok rá ha tudok. Egyiket sem tenné meg mindenki.. Megérdemelnénk egymást mindketten normálisak vagyunk és lenne jövőnk.

Na mindegy, többet nem írok remélem ebből a lényeg lejött.

Kérlek segítsetek mit csináljak? Nagyon fontos lenne most ez. Mással nem nagyon tudom már ezt megbeszélni mert barátnőim nem tudnak megoldást, semmi okosat nem tanácsolnak. Hátha valaki tud hasznosat mondani.

Előre is köszönöm.

19/L



2021. márc. 30. 22:07
 1/8 anonim válasza:
100%
Ne görcsölj rá a dologra, mert nincs legjobb megoldás. Simán egy szar döntés is hozhat a legjobb helyzetbe. Valamikor.
2021. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a jelölős dolog szerintem a legtöbb amit ebben a helyzetben tehetsz hisz abból tudja, hogy már nincs tiltva.... az üzenet viszont necces inkább "A" "véletlen" találkozáskor ha úgy nézel rá ahogy érzel abból tudni fogja szerintem hogy valami meg változott s ha fontos vagy neki hagyd, hogy ő kezdeményezzen.... szerintem 52/F
2021. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem 19 évesen miért kell ennyire ragaszkodni valakihez.

Elutasítottad, letiltottad, eszedbe se jutott hogy létezik egészen addig amíg meg nem láttad hogy egy másik lánnyal van. Aztán előtört belőled a kisgyerek akinek elvették a játékát és most vissza akarod kapni.

Hát ez nem így müködik.

Képzeld el, lehet hihetetlen de nekünk fiúknak is vannak érzéseink. Elb**ta a srác, ezt ő is tudta de ahogy reagáltál rá a letiltással miután mindent megtett hogy bocsánatot kérjen az nagyon fájhatott neki.

Ő talált valakit aki nem úgy kezeli mint egy játékszert, boldog, továbblépett...

Neked meg lehet csak egy szavadba kerülne és összejönnétek? Hát elárulok valamit, amelyik srácnak maradt egy kis önbecsülése az szóba se állna veled ezek után, te csak azt gondolod hogy egy csettintésre visszakapnád...

Nőjj fel, ebből nem lesz "láv sztori" (a részedröl legalábbis biztosan)

2021. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
34%
"Láv sztorik" igenis vannak.
2021. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom.
2021. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Vótmá.

Lépj túl rajta és ne tedd fel megint újra.

2021. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló szituációban voltam. A viszonyom a sráccal sosem lett ugyanolyan. Mondjuk én nem voltam belé szerelmes, de éreztem iránta valamit. Most nyáron egy társaságban voltunk 1 hetet, kb nem is beszéltünk, de ez így is van jól. Engedd el szerintem. Ha egyszer már elszúrtad, a másikban maradhat tüske
2021. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja.
2021. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!