Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek meg valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek meg valakit hogy küldjön több képet magáról?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy hónapja "együtt vagyunk" úgymond egy fiúval és mindig csak ő kér rólam képet. Én kb 5-6 képet küldtem neki eddig de ő csak 2őt. Hogyan kérjem meg hogy küldjön többet? Szeretnék kedves lenni vele és nem csak azt mondani hogy "küldjél már képet"

2021. márc. 31. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Smucig a pasi.


De lehet más képével dolgozik és nincs neki több.

2021. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hehe lehet ugyanazzal levelezünk, nincs véletlenül egy évszám a nevében?
2021. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

"együtt vagyunk"

Rossz kategória :D


De most komolyan:

Hogy lehet valakivel úgy együtt lenni, hogy közben nem is láttál képeket róla?

2021. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Minek is kéne az a kép? Ő tudja jól, hogy a barátnőidnek mutogatnád, azt meg nem akarja.

Mondjuk ha még odáig sem tudsz eljutni, hogy egy ilyen egyszerű kérdést feltegyél neki, akkor nem lesz egy hosszú életű kapcsolat...

2021. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Huuha, hát itt is problémák vannak. Ti vagytok a 7-8. osztályos páros tegnapról? Továbbra is gyerekek vagytok. És ne küldözgess neki képet, meg ő se neked. Csak abba gondolj bele, ha csúnyán mentek szét, simán körbejárja a fél várost a képed, ha bosszúálló az ex. Nem egy ilyen sztori volt. Ha olyan komoly már a kapcsolat, majd úgyis megy a tipi-tapi meg a digi-dugi, addig meg érjétek be a videochattel.
2021. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak írd le h látni akarod küldjön képet. Megoldva. Nem tudom ebben mivan. Én mindig ezt mondom a másiknak, és küld képet.
2021. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán írd meg neki hogy szeretnél több képet ennyi. Ha gondolod tegyél hozzá valami körítést.
2021. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!