Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajjal chatelés, elrontottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajjal chatelés, elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Nos, a lánnyal egész jóba vagyok, viszont ennek ellenére ssm igazán értem néha, hogy mit akar. Gondolom nem kell bemutatnom. A kérdésem az lenne, hogy nekem azt írta, hogy "mekkora egód van már", hozzá pár emojit. A lány 15 éves, én 17. Ez jót jelent, vagy valamit elrontottam?

2021. ápr. 1. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagyképű parasztnak tart. Hogy ez jó vagy nem, azt döntsd el te.
2021. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért többet tudnánk mondani, ha elmondanád milyen emojikat írt(?🤨)
2021. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg jó lenne tudni mire írta? Mert lehet hogy poénból, de lehet hogy beképzelt bunkónak tart.
2021. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak viccelt, bár tényleg gondolhatja hogy nagyképű vagy.
2021. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire írta ezt? Lehet komolyan gondolta, lehet irónia, lehet csak szivat és húzni akarja az agyadat...
2021. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából bolondok napja miatt kicsit oda szóltam neki, hogy:

"nézzük meg, hogy hozzám képest mennyire vagy szerencsétlen"

Nyilván ezt nem gondoltam komolyan😅 Szóval inkább hagyjam a csajt, vagy mi legyen?

2021. ápr. 1. 21:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Ui: Az emojik amiket írt hozzá:🥱😫
2021. ápr. 1. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó mondjuk ez így nem volt meglepő a csajtól. Max kérj bocsánatot, ha téged zavar és akarsz tőle valamit. Most egy ilyenre simán őszintén és poénból is mondhatta
2021. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot. Nehogy. Ne gondolj bele túl sokat. Nem kell az ilyeneket komolyan venni tőle. Szard le. Ha szarul érzi magát majd erősebben jelezni fog, azt érezni fogod, de addig meg szard le.
2021. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt írtad neki csak vicc volt, nyugi.
2021. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!