Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavar ha egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar ha egy fiúnak nem volt fogszabályzója, és ezért kicsit rendezetlenek a fogai?

Figyelt kérdés

Nem vészes mértékben, csak mondjuk felül a két középső metszőfoga nagyon picit így egymásra van tolódva, meg ha összecsuklya a száját akkor rés van a fenti és az alsó fogai között.

Viszont ezen kívül teljesen igényes a fiú és ad magára. Nektek baj lenne?


2021. ápr. 9. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavarna, nem nézem annyira az emberek fogait, az ő döntése, hogy akar fogszabályzót vagy nem. A lényeg, hogy igényes legyen.


L.

2021. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vészes, de ápolt, akkor nem zavar.
2021. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy tartom magam, hogy szerintem én lennék a legutolsó az én undorító el deformált fogaimmal, aki ítélkezne mások felett, a fogai alapján, vagy pedig vissza utasítaná. Nem zavarna, szerintem valamilyen szinten aranyos, ha egy fiúnak nem tökéletesek a fogai. Viszont attól, hogy ferdék, vagy valami, az nem azt jelenti, hogy attól nem lehet igényesen ápolt.
2021. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ugyan van fogszabályzóm (bár nekem egészségügy okból, nem esztétikaiból), engem nem zavarna, ha amúgy ápolt a srác.
2021. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavarna 😀
2021. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Fogszabályzóval mondom, ha nem borzalmas akkor nem érdekel, mert ha egy kicsit kell csak javítani akkor bőven nem éri meg ennyit szopni vele.

Meg amúgy nem ezen fog múlni.

2021. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
és ha ki estek a fogai mert nem volt fogkeféje ?
2021. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak akkor esnek ki a fogai, ha "nem volt fogkeféje" . Ez genetika. Fogadjátok már el.
2021. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!