Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú így ír rám akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú így ír rám akkor mit szeretne?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy fiútól egy üzit amiben megkérdezi hogy "tetszek neked?" Nos nem nagyon ismerjük egymást de kedvelem mert nagyon jó fej. Néha ha kérdez valamit köszönet képpen az üzenet végére rak egy szivecskét amire persze eléggé gyanakszom. Nem mintha lehetne köztünk bármi( csak a külsőm miatt). De őszintén tudni akarom hogyha fiúk ilyet írnak akkor mi vele a céljuk. (Sajnos pár hónapja emiatt meg is romlott a kapcsolatunk de nem tudom még mindig hova tenni)

2021. ápr. 9. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Tetszel neki, valószínűleg szeretné ha a barátnője lennél.


Mivel nem ismered, inkább még beszélgessetek sokat ha kedveled és majd később foglalkoztok a többivel.

2021. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben van az úgy hogy tetszel neki.

Valamelyik gyökér így gyűjt önbizalmat,tőlem is kérdeztek már ilyet,leírtam az igazat és kinevetett,azóta azért máshogy kezelem ezt az egészet.

De ha szivecskézik lehet szimpatikus vagy neki és lehet jobb lenne ha többet beszélnétek

2021. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú rád ír akkor biztos felszedni akar. Egy éjszakára, vagy másmilyen kapcsolatra.

(indokolt eseteket kivéve, pl. munka, iskola stb.)

2021. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!