Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek ezzel?

Figyelt kérdés

Régebben alakulóba voltam egy fiúval de nem lett belőle semmi. Gyerekes és éretlen nem lehetett már vele mit kezdeni. Én megtettem mindent hogy helyrehozhassuk a dolgokat de kezelhetetlen volt, már nem is találkoztunk aztán. Nekem rossz volt akkoriba meg kicsit még most is van ennek nyoma. Már igazából kb túltettem magam rajta. De hiába nem volt már semmi, ugyanúgy küldött jeleket felém a közösségi platformon. Hiába hallottam hogy más lányokkal beszélget már, akkor is nekem adott jeleket de közben meg csak rajta múlt volna hogyha úgy állt volna hozzá ahogy kell, mert én mindvégig akartam őt. Eljutottam már odáig hogy annyira nagyon nem érdekel. Másik fiókja lett, amiből bejelölt. Én nem jelöltem vissza még. Eléggé felkavart most ezzel. Amíg az ezelőtti fiókját nem használta (amiből ismerősök vagyunk és mindig beszéltünk), addig nekem jó volt. Nem láttam róla semmit és ez segített hogy ne gondolják rá mindig.

Szerintetek miért jelölhetett? “Csak úgy” mert miért ne?😅 Minek jelöl ha már nincs köztünk semmi? Ti visszajelölnétek? És HA rád írna mondjuk, visszaírnál? Most ezt nem tudom hova tenni. Még most is beszél más lányokkal én meg biztos nem leszek egy a sok közül, mindig is távol állt tőlem.

Szerintem most a tipikus gyakoris válasz az lenne, hogy tiltsd le hagyd figyelmen kívül stb. De megkérlek titeket hogy most emberileg érezzetek velem együtt, ne kioktatásból írjatok, köszönöm :)



2021. ápr. 20. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha akarsz beszélj vele, ha meg nem akkor nem...szerintem egyértelmű.
2021. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek. Ha akarsz tőle valamit, beszélni vele akkor jelöld vissza. Lehet rádír lehet nem
2021. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem kioktatásból mondom, de ne jelöld vissza, te magad is megmondtad, hogy jobb volt, amíg nem hallottál felőle, és nem láttál róla semmit, mert így nem gondoltál rá, és könnyebben túltetted magad rajta stb, most mért esnél vissza abba az állapotba, hogy megint rajta kattogj, ráadásképp tök fölöslegesen, mert lehet, hogy nem akar tőled semmit, ha meg mégis, akkor is csak egy lennél a sok közül, vagy ha nem, akkor is mindegy, mert az emberek nem változnak, és ugyanúgy nem működne köztetek jó eséllyel a dolog. Én a helyedbe minden erőmmel azon lennék, hogy elfelejtsem az egészet, és keresnék egy normális srácot, a jelölést pedig törölném vagy elutasítanám.
2021. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Köszönöm szépen

Egyetértek amúgy én is így gondolom, csak barátnőm annyira mondja jelöljem vissza

Esetleg mondjuk annyiból se érdemes, hogy lássa mit veszít? Szokták azt mondani hogy meg kell neki mutatni miről maradt le és az meg is fog rajta látszani. Tetszek neki nagyon, szóval nem lenne nehéz. Lehet később érné el benne ennek a hatása, hogy tegyen valamit és akarja a dolgot. A cél talán az lenne hogy a többi közül lássa meg bennem a különlegest, hogy én kiemelkedek köztük, vagy nem tudom hogy mondjam. Szoktak ilyen helyzetek lenni másokkal. Megmondom az őszintét, valahol örülnék neki ha tényleg helyre lehetne hozni a dolgot, de én már többet nem teszek érte. Lehet ez a mit veszít gondolat gyerekes vagy egós, de csak felmerült bennem.

Vagy tényleg nem éri meg és hagyjam úgy ahogy van, vissza se jelöljem semmi? Tudom amúgy hogy ez így lenne a legjobb.

2021. ápr. 20. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 És mégis mit mutatnál meg neki? Fölteszel magadról egy szelfit? xD Ezzel az egész megmutatom neki dologgal inkább csak magadnak ártanál, mert úgy nem lehet elfelejteni valakit, hogy közben visszahódító "nézd, miről maradsz le" hadjáratot indítasz. Én azt mondom, engedd el, hagyd a fenébe, van még kismillió másik pasi, akik jól néznek ki, és mellette rendesek, érettek, és lehet velük komoly kapcsolatot kialakítani, ne hagyd, hogy belesüllyedj a múltba. Tudom, ez kényelmesebb meg könnyebben elérhető, de kb. 95%, hogy csak időpocsékolás.
2021. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megváltozott azóta, vagy maradt - ahogy Te írtad - gyerekes? Ha megváltozott, meggyőződtél róla, vagy csak hallottad? Gyerekesen viselkedő nem az eseted, tehát ne válaszolgass, de ne is nézegessed az üzeneteit.
2021. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt full komolyan mondom neked hogy 1,5 éve én is gyerekes voltam és egy balf4sz. De mostanra összeszedtem magam sok ismerősöm, barátom lett akiknek hála egy pacek ember lettem. tehát simán változhat valaki hatalmasat
2021. ápr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Őszintén fel kell tenned magadnak a kérdést, hogy "vajon megéri ez neked?"

Ha visszaolvasod, talán még azt is leszűrhetjük, hogy játszadozik veled.Elővesz, ha szeretne, de igazából van ott más is megelégszik velük is.

Szeretnéd tudni, hogy Ő mit gondol?Jelöld vissza, kérdezz rá.Azonban, ha úgy érzed képesek vagytok újrakezdeni és bízol benne, hajrá:)!Azonban, ha nem, legyetek barátok vagy szakítsd meg vele a viszonyod.Könnyebb úgy továbblépni, ha nem látod.A barátnőd bekövetheti és adhat helyzetjelentést, ha szeretnéd, de ne legyen közvetlen vele a kapcsolatod.:D

Remélem segítettem egy kicsit, drukkolok!:)

2021. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!