Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha valaki letiltott Snapchaten?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel már több mint egy hónapja beszélgetünk snapen de mostanában kevesebbet, nagyon jóban lettünk és ma azt vettem észre hogy azt írja ki a snap hogy "add friend" és ha rányomok akkor "sorry! couldn't find ..."

és nem tudom hogy mit csináltam vagy mi történhetett és most nagyon rosszul érzem magam emiatt.

Nagyon sokat jelentett nekem és ő is úgy viselkedett mintha ugyanezt érezné.

Más elérhetőségét nem tudom és szeretném vele megbeszélni hogy mi történt.



2021. ápr. 28. 21:00
 1/7 anonim válasza:
100%
először szerintem csinálj egy random új profilt és nézd meg, ott megtalálod-e. ha nem, akár törölhette is magát (vagyis még megvan a profil, de nem tudod megtalálni, ha pedig nem lép be, 30 nap múlva törlődik végleg). ha megtalálod, esetleg írj rá, egy próbát megér :)
2021. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy maga az snapchat tiltotta le a fiókot, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Ha van közös ismerősötök, írt rá, hátha meg tudja adni a srác egyéb elérhetőségeit is.
2021. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen közös ismerősünk :(
2021. ápr. 29. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Személyesen sem tudtok találkozni?
2021. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom hogy hol lakik pontosan.
2021. ápr. 29. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg rákeresni faceboon, a neve alapján. Hátha felismered a profilképén. Ha nincs facebookod, próbálj megkérni valakit, akinek van. Nem fog megoldódni a helyzet, ha nem próbálkozol.
2021. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta megoldódott a helyzet?
2021. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!