Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a féltékenység...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a féltékenység ellen és az érzékenység ellen?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Párkapcsolatban élek lassan másfél éve, sajnos fiú létemre elég érzékeny vagy féltékeny és sértődékeny. Nagyon sokszor próbálok megfelelni a barátnőmnek, persze másoknak is de leginkább neki. Ha mond valamit viccből képes vagyok komolyan venni vagy magamra venni. Többször is keletkeztek ebből viták. Sokszor próbáltam, hogy ne vegyem komolyan a dolgokat elengedni magam de nem igazán sikerült. Tehetetlen vagyok, nagyon zavar, hogy fiú létemre ennyire érzékeny típus vagyok és sértődékeny. Mielőtt összejöttünk, egós voltam eléggé de miután lett ő nekem, ez elveszett. Szeretem őt mindennél jobban, nem mondom azt, hogy ő a hibás mert ilyen lettem, mert nem tehet róla.

Hogyan tudnám vissza kapni a régi énem? Mit tegyek az ellen, hogy ne legyek féltékenykedős, érzékeny és sértődékeny?



2021. máj. 12. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes senki kedvéért megváltozni,persze olyan dolgokra írom ezt amiken nem csak úgy van az ember hogy puff most megváltozok.


én pl az utolsó barátnőmmel azért szakítottam mert drogoztam (na látod ezen lehet változtatni).


Az érzelmi világon már annyira nem könnyű,és amúgy is ha ilyen vagy szeressen így,örüljön neki hogy van egy érzelmes barátja...nem mindenki ilyen,ha érzéketlen lennél akkor az érzelmek hiányoznának (tudom mert pl velem ez van).

2021. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem amint mondasz, csak nek tudom, van egy olyan érzésem belül, hogy bármikor elveszíthetem egy nálam jobb fiú miatt. Lehet hülyeség, de bennem van egy ilyen rossz érzés, hogy megismer egy másik embert és puff annyi volt.
2021. máj. 12. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad, ez a baj. Sportolj, tanulj, építsd önmagad.😊

Ha így folytatod pont ezért fogod elveszíteni a lányt...

N

2021. máj. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem volt oké a kiskori érzelmi nevelésedben, azért vagy ilyen. Pszichoterápia, önismereti módszerek segítenek benne. Agyalással ebben nem sokra mész.
2021. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!