Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értek semmit sem, ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értek semmit sem, ilyen esetben most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Ugye barátnőm 2 évvel fiatalabb mint én és ugye mondta hogy 2 évet még szeretne várni az első előtt. Én ezt meg is értem és nincs vele nagy gond, de mostanában amikor átmegyünk egymáshoz akkor szinte mindig ő kezdeményez és nagyon be szokott indulni csak úgy. Volt hogy összesen 4 órát csak csókolóztunk meg ilyenek, vagyis petting volt vagy mi.

De nem tudom hogy most akkor ennyire akar vele várni de mégis akar egy kis pluszt vagy ezzel próbál nekem jelezni valamit.

Szerintetek most ezt csak azért csinálja mert tovább nem akar menni és csak ezzel szeretné magát kiélni vagy pont hogy ezekkel akar jelezni hogy szeretne kicsit többet csak nem tudja hogyan elmondani?

17/F



2021. máj. 22. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Talán kérdezd meg?
2021. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem akarja, csak nem meri.
2021. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezz rá nála.

Mondjuk lehet, hogy akarja, de még fél, vagy a fájdalomtól, vagy akár attól is, hogy közben megijed, és kitáncol. De tényleg, ezt csak akkor fogod megtudni, ha megkérdezed tőle, hogy akkor most akar-e még várni, vagy sem.

2021. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Figyeld a háááármast,

Figyeld a háááármast,

Figyeld a háááármast,

Igaza van...

U, u, u...

:D de tényleg. Igaza van

2021. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy szülői nyomás miatt akar (kell) még várni az elsővel, addig pedig így vezeti le a szexuális feszültséget, illetve így szerez neked örömöt.

Ha a szülei nem szólnak bele ebbe, akkor valószínüleg kívánja a dolgot (és téged is), de azért tart is tőle egy picit.

2021. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!