Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pasija, de ilyeneket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasija, de ilyeneket csinál (kifejtés lent). Ez most így mégis micsoda?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akivel pár hetente találkozom. Szerelmes nem vagyok belé, de azért elég jól néz ki ahhoz, hogy kihasználnám az alkalmat, ha adódna. Mostanában eléggé úgy tűnik, hogy lassan adódni fog az alkalom, hiszen egyre furább dolgokat csinál. Sokszor videóchatelünk, szexuális utalásokat tesz, 2 nap múlva pedig át fog jönni hozzám modellkedni, ráadásul fürdőruhás!!! képeket is szeretne csinálni.

A csavar a történetben, hogy már egy ideje van barátja. Szerintetek miért csinálja ezt? Izgalmat keres?

Mindketten 18 évesek vagyunk.



2021. máj. 27. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a pasija helyében. Szerintem nem csak modellkedni akar nálad.
2021. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lánynak nem való pasi. Biztos, hogy nem te lennél az első, akivel megcsalja őt. Szerintem sem csak modellkedni szeretne nálad. Vigyázz vele!
2021. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Felkészültem erre is, úgyhogy betáraztam magamnak pár óvszert.:) Engem csak az érdekel, hogy miért csinálja ezt, ha van pasija?
2021. máj. 27. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Ösztönök Lacikám, ösztönök.

Aki ribinek születik, ribinek is hal meg

2021. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Mert egy ribizli a csaj
2021. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
rakd meg az ilyeneket meg kell rakni hallgass rám tesó, bánni fogod ha nem rakod meg. ha csak egyszeri alaklom lesz akor meg mi van? Jó éreztétek magatok? Igen , a másik meg ah enm tudja nem fáj neki...
2021. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én írnék a barátjának, vagy csak kérdezd meg, hogy ez a barátja részéről ok-e. Nem a lány miatt, hanem az ártatlan férfitársad nevében. Nem érdemli meg szegény srác..
2021. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta megtörténtek a dolgok. Smároltunk és oráloztunk, más nem történt. Kérdeztem is utána, hogy "De mi lesz a barátoddal?", erre azt válaszolta, hogy "Nem érdekel!". Hazafelé felhívta őt, összevesztek, és ennek ürügyén szakított vele. Most ilyen barátság extrákkal van köztünk, és a történtek fényében nem is akarok vele összejönni.
2021. jún. 2. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az ilyen rbancoktól távoltart az élet engem.
2021. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mar ne haragudj, de ez a te hibad is. Ne csodalkozz ha majd egyszer szepen pofan torol a srac. A lany nyilvan kepes volt megcsalni az exet, megmutatta az igazi jellemet. En tavol maradnek tole. Ha nagyon muszaj, dugd meg meg parszor, de utana futva menekulj. Szegeny srac. Nem erdemel ilyet. En a lanyt is elkuldtem volna a pi*saba
2021. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!