Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétfőn találkozok barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn találkozok barátnőmmel, de még nem csókolóztam. A teljes sztori lent?

Figyelt kérdés

Szóval azt írta, hogy bizonyítsam neki, hogy tényleg komolyan gondolom az egészet, és én egy csókra gondoltam, viszont én még nem csókolóztam.

Esetleg vannak olyan videók, amiben tényleg rendesen elmagyarázzák, vagy hogyan tudnám gyakorolni, hogy minél jobban menjen?


2021. jún. 11. 22:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Ennyire nem bonyolult a dolog, menni fog elsőre gyakorlás nélkül. Egyébként boldog 13. születésnapot!
2021. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez ösztönösen jönni fog, nem tudsz rá gyakorolni.

Amire figyelj hogy ne nyálazd össze a lányt, ne csak bele tedd a szájába a nyelved hanem finoman mozgasd és ne dugd le a torkáig.

2021. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ne úgy állj oda mint egy kutya aki már 2 napja vizet se látott
2021. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mate552 válasza:
Légy bátor ne úgy mint a filmakbe csokoloz ha most nem jön össze akkor próbáld később sok sikert
2021. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mate552 válasza:
Helyzet?
2021. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!