Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon én is tetszek a kiszemel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én is tetszek a kiszemeltemnek?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy elég hülxén ha gzik az, hogy a "kiszemeltem" de ettől térjük el. Szóval van egy lány, aki tetszik, és szerintem én is neki. Ezt onnan gondolom, hogy mindíg keresi a tásaságom (barmerre megyek, ő jön utánam, de persze én hasonlóan vagyok vele), mindíg amikor beszélünk mosolyog (bár ez nem sok mindent jelent, tudom), párszor szemeztünk már (de valahogy furán, mert sokszor elkapja csak úgy a tekinetét, amikor ránézek), mindíg valahogy olyan nagyon kedves velem (mással is kedves, de velem valahogy máshogy, pl kéne egy toll, és szinte ő kérdezi meg, hogy nem e kell. tudom, elég rossz példa, de ehhez tudnám legjobban hasonlítani) és mindíg érdeklődően kérdezget rólam. Ezek miatt gondolom, hogy talán bejöhetek neki. Vagy csak beképzelem az egészet? Ja, és nemsokára lesz a születésnapja, szerintetek vegyek neki mondjuk egy csokit? (nem ilyen szivecskés merci-re vagy hasonlóra gondtam persze)

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. júl. 2. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel neki:]]

Persze, vegyel:D

2021. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A csokit add nekem a tanácsomért cserébe! :)


2. Ne érdekeljen és ne várd el, hogy bármit is gondoljon rólad, ha nem is ismer! Ha tetszik egy lány, akkor beszélj vele, ismerd meg, ismertesd meg magad vele!

Volt olyan barátnőm, aki azzal fogtam meg, hogy határozott voltam. (Később mesélte, hogy az előző udvarlója nagyon tutyi-mutyi volt.) Persze pofára lehet esni, de ez benne van.

2021. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki tud magyarul és nem crushozik.

Szerintem tetszel neki, hívd el randizni!

2021. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd az alkalmat, hogy beszélhess vele aztán a beszélgetésből kiderül, hogyan tovább.
2021. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Azt hittem, én vagyok az egyetlen ember, akit sírba lehet kergetni a crushozással. Vagy magyarul, vagy angolul írja a szöveget. Annak se lenne sok értelme, ha in this text váltogatnám össze meg vissza a hungariant és az englisht.
2021. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
U.I.: Az van, hogy ha írok nekiakkor valaszol nem is röviden, de viszont ő nem ír. Ez lehet baj?
2021. júl. 4. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:

#6!


Számít, hogy baj vagy nem baj?

Egy dolgot tanulj meg! Sosem lehet biztosra menni, senki nem fogja megmondani a tuti csajozásban!

Tenni kell az ügy érdekében, aztán vagy lesz eredménye vagy nem.

2021. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából számít, mert egy baráti társaságban van ő is (ez az a baráti társaságom, amelyikben szinte mindenki lány) Aztán ha magára veszi, vagy valami akkor elmondja a többi lánynak, és emiatt félek igazából.
2021. júl. 4. 22:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!