Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem egy zenészbe!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem egy zenészbe! MIT csináljak?

Figyelt kérdés

van egy zenész páros: Bruno x Spacc.... És én beleszerettem Brúnóba.....

És ismerem meg minden(unokatesómnak a haverja) De nem tudom h mit tegyek.... ti mit csinálnátok a helyembe? És 1 éve nem találkoztam vele, nem tuom h most van e neki csaja vagy valami.. én 17 vagyok, elég jól ismerem, kiskoromban(amikor 4-5 lehettem) szinte minden hétvégén nálunk volt.. És 3 éve is, amúgy tök jó fej, csak az a baj h beleszerettem....

attól félek h visszautasítana.. de minden tanácsot elfogadok...

lehet ezzel valamit kezdeni??



2021. júl. 2. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Például felejtsd el 🤷‍♂️
2021. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz, de mégis hogy ha szinte mindig jön hozzánk, kivéve most?
2021. júl. 2. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg sokat beszélni vele, ebből kiderül hogy van e csaja, és következtethetsz arra is hogy tetszel e neki. Ha szimplán csak egy celeb tetszene, én is azt mondanám hogy felejtsd el, hiszen nyilván nincs esélyed, de ez más. Szerintem mindenképp próbálkozz, és ne úgy tekints rá, mint egy zenész, hanem mint egy átlagos srác.
2021. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó, köszönöm a tanácsot!
2021. júl. 2. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesód sem tudja, hogy most van-e valakije? Azt is kérdezd meg az unokatesótól, hogy most miért nem jár már hozzátok.
2021. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
háát, ha jól tudom akkor volt neki barátnője, de nemrég szakítottak...
2021. szept. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

van neki csaja az x faktorba volt vl

m szőke 20 éves csajszi

2022. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Öhmm a jelenlegi barátnője Sári, és barna hajú asszem 22 éves. De amikor a kérdező kérdezte akkor nem voltak együtt már/még (mert régebben is együtt voltak már)

2022. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!