Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és szűz, ez gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és szűz, ez gáz?

Figyelt kérdés

Eddig egy barátom volt, még fiatalok voltunk és az sem volt komoly kapcsolat (egy puszinál tovább nem jutottunk). Azóta senkim nem volt, és nem is vagyok valami nagy partiarc, inni sem igazán szoktam.

Ez ebben a korban gáz? :/

17/L/(bi)



2021. júl. 7. 01:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
35 vagyok, nő, szűz, és pont nem izgat mások véleménye. Szóval nem gáz :)
2021. júl. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%

Üdv a klubban, pacsi :D Én is akarotomon kívül, de itt vagyok, akkor a te neved volt a mellettem lévő széken, értem

20/F

2021. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
A gáz egy légnemű anyag, a szüzesség pedig nem gáz.
2021. júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%

17 évesen egyáltalán nem baj, ha szűz vagy. És egy tipp az élethez: nagyon magasról sz@rd le, hogy kinek mi a véleménye az életedről, dolgaidról, magánéletedről, mert semmi közük hozzá. Ezt tényleg foganatosítsd magadban, mert bármit csinálsz folyamatosan mindenki bele fog pofázni és jobban fog tudni mindent.

Fel a fejjel, és türelem.

2021. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Hali, gyakorlatilag az ikrem vagy, csak nekem még kaocsolatom sem volt. Pacsii :D
2021. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen oke, majd eljon az ido, de ne azert veszitsd el, mert masok mar nem szuzek, majd amikor ugyerzed.
2021. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) <3
2021. júl. 7. 14:07
 8/17 anonim ***** válasza:
4%
Nyalj ki egy nagy puncit
2021. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy gáz! Akkor veszítsd el, amikor úgy érzed, ne a nyomás miatt.

Alapvetően se hallgass szerintem soha a sztereotípiákra, az átlagra, a trendre, meg ilyesmi...Sz@rd le a véleményüket, csináld úgy, akkor, ahogy jól esik.

2021. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem sincs okod aggódni emiatt. Az indokokat már többen leírták előttem, ezért nem ismétlem. Fiatal vagy, bőven van időd rá!

Ffi.

2021. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!