Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi volt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben elkezdtem közelebb kerülni egy osztálytársamhoz. Három nappal ezelőtt amikor találkoztunk elcsattant egy csók (amit ő kezdeményezett) èn tökre örültem, azt gondoltam hogy ez egy párkapcsolat kezdete lesz. Rá egy napra letiltott mindenhonnan és nem tudom elérni. Miért csinálhatta ezt velem, olyan jól alakult minden :( A történet szempontjábol fontos lehet hogy mindketten 17 éves lányok vagyunk. Mivel nem kaptam tőle magyarázatott ezért gondoltam felteszem a kérdést itt, ha valaki volt már hasonló szituációban segíthetne megértettni velem hogy mik lehettek az okok?

2021. júl. 10. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Talán megbánta, nem akar leszbi lenni.
2021. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szégyelli maga előtt is, hogy leszbi
2021. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek megpróbáljam fel venni vele a kapcsolatot hogy tisztázuk a dolgot,vagy inkább hagyam békén?
2021. júl. 10. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem vedd, már csak magad miatt is, megérdemled, hogy kapj választ:)
2021. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha letiltott, akkor egyértelmű, hogy nem kiváncsi rád. Ne zaklasd. Lehet ezt akarta, megkapta, ennyi..
2021. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy bizonytalan.

Szerintem, ha letisztázta, keresni fog, de ha 1-3 hétig semmi, megpróbálhatod, nem erőszakosan, csak, hogy beszélnünk kellene. (Készülj fel arra is, hogy a hetero oldalt választja). Amúgy is mindjárt szeptember, akkor mindenképp találkoztok.

2021. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

szerintem megijedt, gaznak érzi, pedig egyáltalán nem az, csak fel ettől az egesz helyzettől

szerintem ne temesd el a dolgot, várj egy kicsit aztán próbáld meg óvatosan te keresni

2021. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Megbánta amit tett, tehát letiltott, hogy ne gondold tovább.

Tényleg - ne gondold tovább! Maradjon meg az emléke.

2021. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én is ilyen voltam, mikor először egy lány közelébe kerültem. Mikor rájöttem, hogy szerelmes vagyok, annyira megijedtem, hogy szó szerint és átvitt értelemben is elmenekültem előle. Nem tudtam még magamnak sem bevallani, hogy leszbikus vagyok, iszonyú ijesztő volt, és utána még nagyon hosszú idő, több év kellett, hogy ezt elfogadjam. Mondjuk utána megkerestem a lányt. :)

Ne eröltesd, ha még magával is baja van, csak rosszabbá teszed, ha nagyon erőszakos vagy, adj neki időt, valószínűleg sok volt neki, és fel kell dolgoznia a történteket. Van, akinek ez nehezebben megy.

2021. júl. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!