Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Őszintén, nem tudom létezik e.

Van egy nagyon jó barátom, másfél évet beszélgettünk. Nálam a dolog olyan 1 év után több volt mint barátság és úgy láttam ő is többet érez. Sokat flörtölt velem üzenetben. Én vettem a bátorságot és mondtam neki hogy többet érzek, szerintem adhatnánk magunknak egy esélyt. Visszautasított, azzal hogy maradjunk csak barátok. Én ezt tiszteletben tartottam, de kb. másfél hónap után újra durva flörtbe kezdett velem. Elhívott helyekre is, nagyon igyekezett, gondoskodott rólam. Nem volt kimondva, de igazából ezek totálisan randik voltak. A másodikon már személyesen is flörtölt.

Ezután egyszer elmentünk kirándulni, ahol meg is aludtunk. Ő rámmászott, visztont fer volt, mert elmondta előre, hogy neki ez csak barátság extrákkal.

Lefeküdtünk, egymás elsői voltunk.

Egy játék során viszont mikor megkérdeztem mit szeret bennem, csak belső értékeket sorolt.

Mindezek után egy hétre kb újra lefeküdtünk, és még találkozunk a nyáron párszor, sőt neki iskolaidőre is vannak tervei.


Amit nem feltétlen értek, hogy a mi “kapcsolatunkat” valójában mi is különbözteti meg egy rendes kapcsolattól? Hiszen fel is vállaljuk egymást az osztálytársaink előtt.

Más lány nincs a képben, erről meg vagyok győződve.

Az sem tiszta, hogy miért törődik velem ennyire? A kiegészítő nagyon romantikus randik és a rengeteg, figyelmes gesztus arra utal, hogy ez nála is több.

Arra is gondoltam, hogy a szülei viszonylag friss válása nagyon megviselte, de ezt nem nagyon mutatja ki.


Szerintetek lehet ebből a szituációból esetlegesen még kapcsolat? Járt már valaki hasonló cipőben? Mi lett a vége?

Nem akarom erőszakolni sem a dolgot, mert engem így is boldoggá tesz, de ez az utolsó részlet még kicsit hiányzik.


Kérek mindenkit az utálkozó, szidalmazó kommenteket inkább le se írja!


Köszönöm a válaszokat

18/L



2021. júl. 19. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég misztikus eset. Gondolom az van, hogy nem érez szerelmet, csak inkább szeretetet. Az meg belefér neki, hogy időnként lefeküdtök.
2021. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, de nem szerelmes beléd. Az is lehet, hogy érzései szerint nem tudna fenntartani egy kapcsolatot, ezért marad ez a barátság extrákkal dolog. Az is előfordulhat, hogy csak simán testi vágyai vannak és így egyszerűbben hozzájut, mintha egy új kapcsolatot kezdene. Más magyarázatot jelenleg nem tudok elképzelni.
2021. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva: nem voltam ilyen helyzetben, de van véleményem.

A szülei válása kihathat a jelenlegi nézeteire. Ha úgy látod, hogy továbbra is vonzódik feléd és ez kölcsönös, akkor azt tanácsolom, hogy maradjatok egyelőre ebben a helyzetben, ami bizonyára előre lépéssel - barátság nélküli extrákba megy át.

2021. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Tudja hogy csak vele szeretkezel, és tudja hogy szereted is, ő meg elvan veled... Nem leszel élete szerelme, ha jönne egy ugyan ilyen csaj aki így bánna vele, csak mondjuk 2vel nagyobb mellekkel, vagy másik szemszínnel akkor passzolva lennél. És lehet hogy rajtad kívül is vannak, ne légy annyira meggyőződve:D
2021. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

várj, én megakadtam a sztoriban.

nekem a barátság extrákkal barátságot jelent szexszel. te írtad, hogy csak később feküdtetek le (első alkalom), tehát akkor azelőtt mik történtek? :D

vagy ha az extrákkal az első szex előtt annyit jelentett, hogy csókolóztok, meg fogjátok egymás kezét, akkor azt én már kapcsolatnam nevezném.

2021. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdekes helyzet.
2022. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!