Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy tetszek valakin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy tetszek valakinek, mégsem kezdeményez beszélgetést soha messengeren?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 15:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csak mindig én, de miután ez megtörtént órákig is akár beszélgetünk.
2021. aug. 9. 15:04
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Akkor mégse tetszel neki annyira 🤷‍♂️ egy-két napig ne írj rá, hagy keressen ő, ha akar valamit.
2021. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt. Egyszer úgy döntöttem, nem írok, majd csak akkor, ha ő kezdeményez. Azóta nem beszéltünk, pedig ez több, mint fél éve volt. Én biztosan nem tetszettem az illetőnek, de lehet, hogy nálad ez másképp lesz
2021. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány egyszerűen túl félénk, hogy kezdeményezzen. Úgy vannak vele, hogy majd a srác ír, és ez legtöbbször meg is nyugtatja őket. Ha pedig a srác nem ír, akkor úgy vannak vele, hogy talán mégsem tetszettek neki eléggé. Továbbá az is igaz általánosságban, hogy nagyon kell tetszened a lánynak, ha azt szeretnéd, hogy már az ismerkedés elején is írjon ő. Először ki kell alakulnia a szimpátiának, hogy a lány komfortosan érezze magát. Ez pedig azt jelenti, hogy bizony neked kell őt keresned, raadásul sokszor. Ha jól megy a chat és jól érzitek magatokat, idővel ő is fog írni, de az még nem az elején lesz.
2021. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Ma már nem szabad olyan hibákba esni, hogy naívan jót feltételezel. Egy átlagos lányra egész nap írnak a srácok mindenhol, folyamatosan ingerek érik és ha épp nincs ami lefoglalja, akkor rögtön unja magát és elvárja hogy szórakoztassák - magyarul egy vagy neki a millió közül.


Tehát azért nem ír, mert nem akar semmit, max. lefoglalod. Ha érdekelnéd, azt éreznéd, többek között mert keresne ő is.

2021. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Hiába van lepontozva az 5-ös, annyira igaza van. A mai átlag lányok tényleg ilyenek.


Biztos azért lett lepontozva, mert valaki magára vette.


Természetesen vannak kivételek! Nem minden lány ilyen....de azért valljuk be, nagyon sokan így gondolkoznak...

Ha te, aki olvasod, éppen nem is - biztos van olyan barátnőd, akit igy ismersz.


Én is voltam ilyen fázisban, ismerős a szitu, sok fiúval beszéltem...és kb. " szórakoztattak".


De azóta már ezt kinőttem, nem érdekel. Mással töltöm el az időmet.

De fájdalmasan ismerős az egész.

2021. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

#5-ös és #6-os!

Teljesen nincs igazatok. Egy átlagos lány nem fogja magát mutogatni a neten, ezért nem biztosít "támadási felületet" a srácoknak. Ezt a "lefoglaltatom magam" módszert azok a lányok csinálják, akik azt élvezik, ha futnak utánuk fiúk. Ebben élik ki magukat, illetve ezzel tartják fenn az egójukat. Viszont ezeket a lányokat könnyű felismerni. Mindent megmutató képek, sok követő, stb.

Kérdező! Ha a kiszemelt lány nem mutogatja magát és nincs sok követője instán, akkor nem csak szórakozott veled.:)

2021. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7es. Igazad van.


Kivéve hogy vannak olyan lányok, akik a "lefoglaltatom magam" módszert csinálják, és semmi képük nincs, csak folyton változó prpfilképük, és normális követőszámuk.


Mégis mindenki ismeri őket, és annyi üzenet jön a fiúktól

2021. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Az ilyen lányok, akik naponta 10-20 üzit kapnak, nem ezt fogják csinálni. Annyi levél jön nekik, hogy aki nem szimpi, azt azonnal lekoptatják. Ha egy önbizalomtól duzzadó csaj visszaír és beszélget veled, akkor nincs semmi gond, max nem ér rá keresnim
2021. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni hogy van e értelme annak hogy irkálok neki, kivétel nélkül én kezdem a beszélgetéseket. Mondjuk általában rögtön válaszol 10mp sem kell. De akkor is elég frusztráló hogy soha nem keres
2021. aug. 12. 09:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!