Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS Mit vegyek a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Mit vegyek a barátom Születésnapjára? (friss kapcsolat)

Figyelt kérdés

Azt mondja a barátom hogy nem kér semmit csak legyek mellette vagy hogy öleljem meg, ez nagyon aranyos meg minden de valamivel meg szeretném ajándékozni.(Parfüm,karóra,kulcstartó szóba sem jöhet ő egy különleges fiú szóval az ízlése is eltér) ( a hajgumijaimat nagyon viseli csuklóján viszont szerintem elég fura lenne azt adni neki)

egy pár dolog:

egyikünk sem múlt el 18

(szóval kert körüli munkákhoz segédeszközt nem szeretnék venni)

Nem akarok annyira drága dolgot venni mert anyagilag a költözés miatt nem állok úgy ahogy.

Nem sikerült még annyira kiismernem őt szóval kérlek titeket ne írjátok hogy nem ismerem eléggé mert én is jól tudom mivel ez egy friss kapcsolat.

És légyszíves ne írjátok azt hogy vegyek egy szép fehérneműt és feküdjek az agyara mert meg nem abban a korban vagyunk és meg egyszer mondom ez egy friss kapcsolat

És nem veszek neki guminőt mielőtt valaki írná


képeket szerettem volna kinyomtattatni de sajna még nincs csak 1-2 közös képünk


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.(ha valaki csak negatívumot szeretne megosztani velem az kérlek tartsa magába köszönöm)


hibákért bocsánat



2021. aug. 18. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szereti a sütit esetleg? Süthetnél neki akkor tortát:)

Vagy ha tudod, hogy valamit nagyon szeret, akkor rajzolhatsz neki akár bögrére, tányérra, és az maradandó is. Esetleg ha tudod, hogy valamit meg szeretné nézni/el szeretne menni valahová, meglephetnéd vele, hogy elmentek ketten (ha nem nagyon drága)

Más ötletem jelenleg nincs sajnos:)

2021. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Lehet kicsinyes lesz,de nekem a legszebb dolog,és aminek a legjobban örültem nem volt drága ajándék sőt igazából nem is ajándék volt...de egy ilyen appon nézte hogy hány napja vagyunk együtt,soha nem mutatta meg csak egy ilyen romantikus percben.


Nekem ennyi elég volt.

2021. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az #1 nagyon jokat irt, en is ugyanezeket mondanam. A sutit en is ajanlanam, ezt akar szemelyesse is lehet tenni. Vagy csinalj muffinokat es abba gyertya.

Azt a par kepet is kinyomtathatod es mondjuk irsz melle valamit (levelet vagy hogy mit szeretsz benne).

Vagy mas formaban: csinalsz kis cetliket azokkal a tulajdonsagokkal amiert ot szereted es belerakod valami kis atlatszo uvegbe. Ezeket ki tudja egyesevel bontogatni.

2021. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is süss neki valamit. Mivel mondta hogy nem vágyik amúgy sem nagy ajándékra, nem kell olyat kitalálnod, viszont ez így kedves és személyes.


#2 ezt meg amúgy nem olyan nehéz fejben tartani, nem kell hozzá app.

2021. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válszokat

Szereti a gyorskajákat szóval lehet hogy az 1-ik programnak jó lesz a meki.

2021. aug. 19. 10:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!