Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek ,egy számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek ,egy számomra nem megfelelő lánnyal ,aki szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy észreveszek szemeket ,fiatal lány szemeket magamon ,szórakozóhelyeken, kapok jelöléseket, követéseket , ez általában szerintem csak ilyen alap szimpátia a legtöbbük részéről, viszont megtudtam ,hogy van egy lányka aki nagyon szerelmes belém, és ezután jobban figyeltem is rá, nagyon észrevehető rajta a dolog. Én most ezt szeretném valahogy ésszel lereagálni. 18 vagyok a lány 15. A hugomról tudom hogy ebben a korban elég szarul viselik a dolgokat, nagyon könnyű bennük sebet ejteni , pláne ha ilyen dologról van szó. Szóval szerintetek mit csináljak, bejelölt facebookon meg bekövetett instagramon , mind a kettőt visszaigazoltam ,de hogyan tovább? Csak hagyjam figyelmen kivül? Az is nagyon szarul eshet neki. De ha meg irok neki azt hiheti hogy érdeklődöm. Mit gondoltok? Vagy élőben beszéljek vele? Még 2 éve nagyon megbántottam egyik osztálytársam a viszonzatlan szerelmemmel és a tahóságommal szóval nem akarok több miattam sirdogálo lanyt latni , ezért irom a kérdést. Mi lehet a legjobb módja a helyzet kezelésének?
2021. aug. 21. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mond hogy van barátnőd.
2021. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Amíg ő nem lép, ne csinálj semmit. Az a biztos. Ott van ismerősnek, aztán ennyi.
2021. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ebben a korban (plusz ha még szerelmes is az ember) gyakran olyan dolgokat is jelnek vélnek, amik nem azok. Akár a facebook visszaigazolásodba is beleláthat többet. Szerintem addig ne csinálj semmit, ameddit ő nem lép. Ha viszont ő lép (és nem akarsz tőle semmit), akkor kedvesen, de azért határozottan kell jelezned felé, hogy nem szimpi.
2021. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hát pont ugyanúgy, mintha nem tudnád, hogy tetszel neki.

Ha kezdeményezel, ráírogatsz, természetesen azt fogja remélni hogy érdeklődsz, ezt jól gondolod. Innen csak egy lépés az, hogy szánalomból randizz vele, ne csináld már.


"Csak hagyjam figyelmen kivül? Az is nagyon szarul eshet neki." Na és. Vagyis hogy finomabban fogalmazzak, az, hogy nem érdeklődsz, még nem egy gyomorszájon vágás. Nem olyan, mintha kimondottan bunkó lennél, leszólnád őt, de még az udvarias elutasítás fájdalmának a szintjét sem üti meg. Nem érdeklődik irántunk mindenki, aki nekünk tetszik - ez olyan alap, mint az, hogy néha nem süt a nap, hanem esik az eső. Mi van akkor? Ezt el kell tudni viselni.

Persze egy rajongó kislányt ez még valamennyire szíven üthet, ha olyan érzékeny típus, de mindenki élete tele van ilyen esetekkel, ezen mind átestünk, megszoktuk, felfogtuk ésszel, hogy ez így működik.

Talán még a jelöléseit sem kellett volna fogadod, ha amúgy, normális esetben nem fogadtad volna.


Szép dolog, hogy felismerted, beismered és bánod a régi tahóságodat, de a ló túloldalára sem kell átesni, és sajnálatból morzsákkal táplálni valaki viszonzatlan rajongását. Az sem jó senkinek. Meg kell találni a kedvességgel az arany középutat, korrektnek kell lenni. Viselkedj természetesen, nem bunkón, de nem is kiemelt figyelmet nyújtva, és remélhetőleg észreveszi, hogy részedről nincs az irányába semmi plusz. Ha annyira kis naiv tinidráma-hercegnő, akkor úgyis fog sírni a semmin, de nyugi, nem neked.


Képzeld magad a helyébe. Ha te esnél bele titokban egy lányba, aki ebből semmit nem viszonoz, neked mi esne a legkevésbé rosszul? Szerintem nem az, ha sajnálatból beszélgetni kezdene veled.

2021. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos. Minél később utasítod el, annál jobban fog fájni neki.
2021. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még azelőtt követtem vissza ,meg erősitettem meg a kérést mielőtt megtudtam a dolgot, mert távolról ismerem a lányt. Akkor maradok az A tervnél nem teszek semmit :D
2021. aug. 21. 19:59
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2021. aug. 21. 20:00
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem se kezdeményezz, sőt, semmilyen jelnek vehető dolgot próbálj elkerülni:)

Én is így vagyok, viszont én lány vagyok, és egy 4 (!!!!) évvem idősebb sráccal.😂

2021. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!