Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik majdnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik majdnem minden tinifiú úgy, mintha meleg lenne?

Figyelt kérdés

Csomószor előfordul, hogy egy srác arcra megtetszik, de a belem kifordul, mikor meglátom, hogy instán a tükörben fotózza magát és úgy viselkedik, mintha meleg lenne. Miért van ez?

17L



2021. aug. 22. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert tényleg meleg 🤷‍♂️
2021. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Majmolás meg divat. Habarodj belém, én nem viselkedem így. :)
2021. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
divat, meg így nagyobb eséllyel figyelnek fel rájuk.
2021. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére odaírtad hogy majdnem. Az ilyen általában kérdés nélkül beleáll mindenkibe, de még annyit sem érnek hogy levegőnek nézze őket bárki...szegény levegő. 18
2021. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Van amelyik tényleg az, de a többsége azt hiszi ezzel vonzó lesz, pedig a lányok többsége még mindig a férfiakat szereti (főleg 14 éves kor fölött).

Férfiatlanok, nem instáról kell ismerkedni, menj be egy rockkocsmába ott fixen nem ilyenek lesznek.

2021. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
5%

Mert divat. És mert divat mindkét pályám játszani.

Ez utóbbit mondjuk igen erősen kedvelem, hisz mindig akad pár tizenéves fiúka. :) :)

F/50

2021. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
A nőktől nézték el ezt, lassan úgy is néznek ki mint a csajok, szóval jogos a felháborodás.
2021. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, magamutogatás, de ez nem b*zis, sokkal inkább egoista. Szép piros lámpa, a helyedben megfordulnék és menekülnék
2021. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen a tinik...
2021. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Mert gusztustalan világot élünk. Tudjátok kik vannak kirekesztve a fiatalok között? Nem dícsérni és ünnepeltetni akarom magam de én dolgozok minden nap már több mint 4 éve és egyszer sem mentem el, hogy veszek ilyen márkás, olyan márkás ruhát venni, hogy utána tudjam villogtatni, hogy megtehetem. Saját pénzből élem az életemet ami manapság sok fiatalról nem mondható el. Mindenki oda van a gyúrós-feszítős képek, meg mindenki tesózza egymást mint a magyar kisebbségben. Néztem jó múltkorjában egy kb 15 éves srác bokazokniban volt bokája felett 15cm el kezdődött az olyan nadrág ami rásimult. Ez nem férfias ( szerintem). Ami a poén, hogy már annyira nőiesek lettek a fiúk, hogy nagyrésze simán összekeverendő fiatal lányokkal.
2021. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!