Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire esik nektek rosszul,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esik nektek rosszul, ha kényszer szakítás után gyorsan talál magának párt az exetek?

Figyelt kérdés

Ha bizonyos okból szakításra kényszerültok (költözés, egyetem, szülők, de persze lehet millió egy más oka, a lényeg, hogy kényszer), nektek rosszul esne, ha a párotok hamar találna új valakit? Velem ez most már másodszor történik meg (egyszer 17 évesen költöztünk családdal, egyszer meg azért, mert most megyünk egyetemre és én külföldre, barátnőm meg marad itthon)…

Mindketten ilyen 2-3 hét múlva már mással vannak/voltak..

Nekem nagyon rosszul esett, főleg úgy, hogy nem haragban váltunk el..

Vélemény?


19/f



2021. aug. 23. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy már akkor? Egyébként nem irigylem azokat, akikkel összejöttek, tuti nem lesz hosszú távú a kapcsolat.
2021. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat szerintem nem, mert az nem egy mely szakitasi indok (mint pl megcsalas), es en meg pl ugyan ugy szerettem a volt baratnoimet.. nem lehet egyik naprol a masikra otthagyni oket.. de o nekik sikerult. Ez a bajom
2021. aug. 23. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor ezek szerint egyikük sem szeretett igazán.
2021. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Jártam már sokszor így, olyan is volt hogy az első randin szégyenbe hozott a csaj, elmentem mással stb.


De hála isten az összeset veri az isten, egyiknek sincs komoly kapcsolata már, meg olyan is van akit felcsináltak és ott hagytak.


Az ilyen ribikkel nem mindenki tud azonosulni hosszú távon.

2021. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kényszerből történt szakítás után belekerültek egy kényszerkapcsolatba. Ha két személy nagyon szereti egymást, és tőlük független ok miatt szétmennek, az tud annyira fájni, hogy valamelyik fél a szerelembe próbál menekülni. Ráadásul szakítás után az emberek általában érzelmileg instabilak, ezért még kihasználni is könnyű őket.

Van olyan lány barátom, aki évekkel ezelőtt ment szét kényszerből a barátjával, majd alig másfél hét múlva már együtt volt egy új sráccal. Kellett neki valaki, akinek a vállán kisírhatja magát, akivel regenerálódhat, aki "beköti a sebeit". A srác meg még rá is játszott erre. Miután a lány helyrejött lelkileg, szét is mentek, az egész kapcsolat nem tartott egy hónapig se.

2021. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem az első exem 1,5 évig volt együtt a barátjával, a második pedig 2019 tavasza óta is együtt van vele
2021. aug. 23. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy téged nem szerettek igazából, vagy az utánad következő felé nem voltak őszinték az érzéseik. Egy kényszerszakítás után pár héttel normális ember nincs abban a lelki állapotban, hogy egy új kapcsolatba kezdhessen.
2021. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Az első szakításom megviselt, az is hasonló kényszerszakítás volt.

Hamar úgy döntöttem, hogy nem sajnáltatom magam és egy hét múlva már ismerkedtem.

Most már egy perc alatt túl vagyok egy szakításon. (Igaz, eddig mindig én szakítottam.)

2021. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!