Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi meg az üzenetem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi meg az üzenetem, ha utána elfelejt válaszolni?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal, aki néha elfelejt válaszolni, pedig megnézi, amit írtam. Szerencsére nem sokszor fordul elő, és mindegyik ilyen alkalomkor bocsánatot kér, de akkor is dühítő tud lenni. (Bevallotta, hogy tetszem neki, vagyis nem a szimpátia hiányával van gond.) Miért nézi meg valaki az üzenetet, ha utána elfelejt válaszolni (és még tudja is magáról, hogy hajlamos erre)?

2021. aug. 26. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Velem is szokott ilyen lenni. Volt olyan, hogy megnéztem, elkezdtem írni az üzenetet, de valami miatt abba maradt, és azt hittem elküldtem és még én vártam hogy írjon.

Nem kell ezen ennyire fent akadni.

2021. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan, gépelni kezdi az üzenetet, de aztán valami csak közbe jön, valamit lát a tv-ben és hírtelen arra felfigyel, vagy esetleg éppen szólnak neki és úgy marad, hogy majd visszaír és aztán hoppá mégsem.
2021. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy elfelejt, lehet, hogy csak gondolkozik mit írjon, mert azért gondolkodni is kell, ha beszélsz valakivel mit írjál neki, mert amit írsz, az alapján bírálnak el az emberek.
2021. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az van hogy csinál épp valamit amit nem nagyon lehet félbe hagyni, de érdekli amit írtál, úgyhogy megnézi, de nem tud azonnal válaszolni, úgyhogy kimegy a fejéből.


De az is lehet hogy csak sokat lamentál hogy mit írjon. Legjobb barátnőm pl mindig nagyon izgul amikor egy olyan sráccal beszél aki tetszik neki és van hogy egy hosszább választ akár 15-20 percog is fogalmaz.

2021. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

90-ig az ország felének nem volt telefonja.

Legfeljebb, ha a munkahelyén érted el.

Megvárd az iskola előtt, a munkahelyed előtt. Vagy földobott postán egy levelőlapot, vagy a találkán megbeszéltük a következő alkalmat.


Ma meg szon is fennakadtok, ha a másik nem válaszol azonnal valami lényegtelen fecsegésre?!

Ez borzasztó! Akkor mit csináltok élőben? Ültök egymás mellett és cseteltek?

Hogy fogjátok így megismerni és kiismerni egymást?

2021. aug. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is néha van olyan, hogy valami miatt megakadok, és egyszerűen félbe hagyom az írást vagy elfelejtek válaszolni.

Az is lehet hogy éppen pánikol, hogy mit kéne visszaírni, és azon gondolkozik, mert hát valljuk be, ha olyannal beszélünk aki tetszik nekünk, akkor azért, nem akarjuk elszúrni egy rossz válasszal.

Vagy szimplán csak az is lehet hogy valami cukit írtál neki, vagy nem jut eszébe semmi hogy mit válaszoljon, és még nem látták a barátnői a screenshatot. Jóóó, ilyet nem feltételezek senkiről, de simán lehet. Ja, és nem kell fennakadni ezen, mert minden lány ezt csinálja, szóval hozzá kell szoknotok, fiúk...

2021. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!