Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy fiú csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy fiú csak szexet akar de én érzek iránta? /szűz vagyok/

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldönteni. Szerintem nem éri meg egyébként. Keress olyat, aki szeret és nem csak az eldobható rongyot látja benned.
2021. szept. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz olyan iránt is érezni, aki viszonozza.
2021. szept. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

#1

Miért gondolod hogy valaki vagy szeret, vagy az eldobható rongyot látja? Csak végpontok léteznek? Én sok lánnyal szexeltem akiket nagyon kedveltem, vonzottak, és jól éreztük magunkat együtt, sőt a mai napig jóban vagyunk, de nem szerettem őket, és nem láttam őket eldobható rongynak, hanem jó partnernek lazulni, utazni, stb. Volt akinek voltak érzései, és ezeket helyükün kell tudni kezelni, de nem fekete fehér a világ.

2021. szept. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
#3 Úgy csinálsz, mint ha nem tudnád, hogy bezony vannak, akik csak kihasználják mások érzéseit. Vannak olyanok is, mint te, jó jól érezni magatokat, ez tény. De a legtöbb esetben nem erről van szó sajnos.
2021. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Szexxel nem tudod megfogni. Ha párkapcsolatban reménykedsz, csalódni fogsz és mérges leszel rá. Nem éri meg viszonzatlanul odaadni magad.

Persze, a legtöbb fiú nem hagy ki ilyen lehetőséget, és van olyan lány is, akinek nem gond, ha csak a testi élvezetről szól, s van sok, aki modern akar lenni, mert azt hiszi, ez az elvárás, hogy értékesnek tartsák, hogy elmondhassa, van valakije, aztán nem kap érte semmit, na de mit reklamáljon, ha nem is ígértek semmit.

Ma nagyon sokan a szexben az újdonságot keresik meg úgy gondolják, úgyis minden kifúl, éljünk a mának, aztán meglátjuk, meddig jó, s akkor nem kell a másikért felelősséget vállalni, így elszalasztva talán egy jobbat. Nem adni akarnak, csak kapni, ködös a jővőképük, engedékeny az önismeretük, nem tisztelik, hanem használják a másikat, és csak a változó hangulatokkal sodródnak és a kényelemszeretetet követik.

De ha te nem ezt szeretnéd, hanem kölcsönös érzelmeket, kötődést, összetartozást, nagy fokú bizalmat remélsz, akkor neked nem éri meg, mert első csak egy lesz.

2021. szept. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy mivel ő nem szerelmes beléd, végig fogod nézni ahogy miután szexeltetek összejön egy másik lánnyal. Érdemes így elveszítened a szüzességedet?
2021. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
35%
Várj a házasságig. Ha igazán szeret valaki akkor tud várni rád.
2021. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Keres mást aki szeretni fog Téged.
2021. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

3 opciód van:


- Keresel valaki mást.

- Lefekszel vele, hátha ezzel megfogod.

- Megmondod neki, hogy egyelőre nem állsz készen erre, de ha összejöttök, akkor később lehet róla szó.

(Én a harmadikat javasolnám.)

2021. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, rajtad áll. Viszont szerintem csak ki fog használni, utána meg darabokra töri a szíved. Az ilyen fiúk ÁLTALÁBAN így viselkednek.
2021. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!