Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek tetszettem, érdeklődtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek tetszettem, érdeklődtem felőle, hogy mikor született. Kiderült, hogy fiatalabb volt. Akkor megkérdezte erre, hogy baj? Ezt miért kérdezte, akkor nem tetszettem Neki vagy csak kitalálta?

Figyelt kérdés
Az a kérdés bántott és nem számítottam rá!

2021. szept. 17. 07:29
A kérdező szavazást indított:
Nem tetszettem, mert kitalálta
Tetszettem
5 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:

Akkor tetszettem Neki vagy csak kitalálta?

Reggel van még elírtam, bocsi!

2021. szept. 17. 07:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűle őszintén érdekelte, hogy gondod van-e a korával.
2021. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És ha azért kérdezte, mert tényleg nem tetszettem Neki, mert csak kitalálta!


Amit Ő kérdezetet, biztos, hogy nem kérdezném meg senkitől!

2021. szept. 17. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Kerdezo, egy 10 eves kisgyerek szintjen kommunikalsz. Nem csoda hogy keptelen vagy helyesen ertelmezni azt, amit mondanak neked...
2021. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thispain ***** válasza:
100%

Én egyetértek #4-el. Alátámasztják #4 állítását a mondatvégi felkiáltójelek is. Ha figyelt általános iskola alsó osztályában, talán tudni fogja, miért nem helyes felkiáltójelet használni azoknál a mondatoknál, ahol használt [ha rájuk néz].


Hogy a kérdező merje szó szerint is értelmezni az elmondottakat, és ne lásson minden mögé mindent, elmondanám, nem minden ember ugyanolyan, tehát amit te nem kérdeznél meg, azt más megkérdezheti, és az, hogy valaki olyat kérdez, amire nem számítasz, nem jelenti azt, hogy le akar rázni.


Jelen esetben az érdekelte az illetőt, hogy baj-e az, ha fiatalabb.

2021. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt nem feltételeztem, hogy leakart rázni! Ti sajnos bántani akartok...
2021. szept. 17. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem bantani akarunk, csak arra probalunk ravilagitani hogy nemhogy parkapcsolathoz, hanem az oldalra torteno regisztraciohoz is tul fiatal vagy.
2021. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne irj privatot, kerlek.
2021. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Én láttam már vagyis tudok olyan 20 éven felüliről is aki egy értelmes mondatot nem tud le írni. Ha beszélgetek vele akkor minden ok. De az írása az tiszta halandzsa. Ettől eltekintve szerintem is max 10 éves a kérdező. Vagy be van rúgva
2021. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!